PŚ w Zakopanem. Gdzie obejrzeć konkurs drużynowy? Transmisja TV, stream online

W sobotę w Zakopanem odbędzie się drużynowy konkurs. Gdzie i o której godzinie można zobaczyć biało-czerwonych, którzy walczą o zwycięstwo?

Reprezentacja Polski na drugiej, a Norwegowie dopiero na szóstej lokacie - tak wyglądałyby wyniki sobotniej drużynówki, gdyby zsumować rezultaty uzyskane w piątkowych kwalifikacjach. Nieco niespodziewanym zwycięzcą zostałaby reprezentacji Słowenii. Zawodnicy tej kadry zdobyli w piątkowych kwalifikacjach w sumie 507,7 punktów.

Początek sobotniej drużynówki wystąpi dziewięć zespołów. Oprócz biało-czerwonych: Austria, Norwegia, Niemcy, Japonia, Słowenia, Włochy, Szwajcaria oraz Finlandia.

Odbicie Yukiyi Sato w trakcie skoków w Zakopanem w 2020 (lewa strona) i 2021 (prawa strona)Rekordzista Wielkiej Krokwi faworytem w Zakopanem! "Ma specyficzną, ale skuteczną technikę"

Puchar Świata w Zakopanem. Konkurs drużynowy. Gdzie i o której godzinie? Transmisja TV

Po serii próbnej o 15:00 konkurs drużynowy wystartuje o godzinie 16:15. Transmisja w TVP Sport. W TVP 1 na żywo od 16:00. Komentatorami będą Stanisław Snopek i Przemysław Babiarz. Zawody będzie także można obejrzeć na kanale Eurosport.

Konkurs drużynowy w Zakopanem. Stream ONLINE

Zawody można też obejrzeć online na sport.tvp.pl.

Zakopane. Konkurs drużynowy. Relacja w Sport.pl

Relację z konkursu można także śledzić na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE

Zobacz wideo "Kamil Stoch ruszył w pogoń za trzecią w karierze Kryształową Kulą"

Zaskoczenie w składzie Norwegów. To z nimi Polacy w sobotę powalczą o zwycięstwo w ZakopanemZaskoczenie w składzie Norwegów. To z nimi Polacy w sobotę powalczą o zwycięstwo w Zakopanem

W niedzielę odbędzie się rywalizacja indywidualna, w której zabraknie Piotra Żyły. Skoczek został zdyskwalifikowany z powodu nieprzepisowego kombinezonu. Jak się okazało, był on zbyt szeroki o 1 centymetr.

Michal Doleżal ogłosił skład na sobotnią Michal Doleżal ogłosił skład na sobotnią "drużynówkę". Niespodziewana decyzja trenera