Gdzie i o której obejrzeć skoki w Zakopanem? Transmisja TV, stream online

Skoki narciarskie wracają do Polski. W najbliższy weekend odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata w Zakopanem. Pierwsze skoki na Wielkiej Krokwi odbędą się już w piątek. Łącznie w zawodach wystartuje siedmiu Polaków. Gdzie i o której obejrzeć PŚ w skokach narciarskich?

Plan Pucharu Świata w skokach narciarskich pozostaje bez zmian i będzie podzielony na trzy części. Od piątku do niedzieli w Zakopanem odbędą się kolejno: kwalifikacje, następnie drugiego dnia konkurs drużynowy, a w niedzielę zawody indywidualne. Polskę w najbliższy weekend reprezentować będą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Klemens Murańka Jakub Wolny i Paweł Wąsek.

Zobacz wideo Niemcy prawie 20 lat czekają na wygraną w TCS. "Trudny okres przed Horngacherem"

Puchar Świata w Zakopanem. O której godzinie wystartuję kwalifikacje i zaplanowane konkursy?

Obecnie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich prowadzi Egner Halvor Granerud (Norwegia). Na drugim miejscu znajduje się Markus Eisenbichler (Niemcy), natomiast podium zamyka Kamil Stoch, który traci do lidera 326 punktów. Kolejne dwa miejsca, tuż za pierwszymi trzema skoczkami zajęli: Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła. 

Kamil Stoch w Zakopanem pięciokrotnie zajmował pierwsze miejsce, a w zeszłym roku trzecie miejsce na Wielkiej Krokwi zajął Dawid Kubacki. Polacy wciąż prowadzą w konkursie drużynowym Pucharu Narodów, jednak nad Norwegami mają zaledwie 18 punktów przewagi. Jak wygląda dokładny plan PŚ w skokach narciarskich?

  • Piątek (15.01)
  1. Oficjalny trening- godz. 15:45
  2. Kwalifikacje - godz. 18:00
  • Sobota (16.01)
  1. Seria próbna - godz. 15:00
  2. Pierwsza seria konkursu drużynowego - godz. 16:15
  • Niedziela (17.01)
  1. Kwalifikacje - godz. 15:00
  2. Pierwsza seria konkursu indywidualnego - godz. 16:00

Skoki narciarskie. Puchar Świata na Wielkiej Krokwi. Gdzie i o której oglądać zmagania skoczków? Transmisja TV, stream online

Puchar Świata w skokach narciarskich będzie transmitowany na antenie Eurosportu 1 (piątek godz. 16:45; sobota godz. 16:00; niedziela godz. 15:45) oraz w tych samych godzinach na stronie Eurosport Player. Dodatkowo zmagania skoczków pokażą TVP Sport (piątek godz. 14:55; sobota godz. 15:10; niedziela godz. 15:55)  oraz TVP1 (piątek godz. 18:00; sobota godz. 16:15; niedziela godz. 16:00). Skoki dostępne będą również w serwisie internetowym sport.tvp.pl (piątek godz. 16:45; sobota i niedziela od godz. 15:10). Relację na żywo z kolei będzie można śledzić na portalu Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA