"Druga seria Kuussammoo Pieter Żyła na belce". Żyła opublikował kuriozalny film [WIDEO]

"Druga seria Kuussammoo Pieter Żyła na belce" - napisał Piotr Żyła na YouTubie. Polski skoczek opublikował filmik, na którym... zjeżdża po poręczy na schodach.

W sobotę i niedzielę skoczkowie narciarscy będą rywalizować w konkursach Pucharu Świata w fińskim Kuusamo. Jednym z faworytów do miejsca w czołówce jest Piotr Żyła, który podczas piątkowych kwalifikacji zajął 5. miejsce. 33-latek do konkursów podchodzi jednak z dużym luzem, co widać na jego kanale na YouTube.

Zobacz wideo Na co stać polskich skoczków? "Stoch jest zmotywowany i bardzo dobrze przygotowany"

Ruka pod Kuusamo. Silny wiatr uniemożliwił rozegranie konkursu skokówKapitalne informacje przed konkursami w Kuusamo! Tak dobrze nie było od lat

Ryzykowna zabawa Piotra Żyły. Skoczek opublikował wideo

Przed sobotnimi skokami Żyła postanowił się nieco rozluźnić. W tym miała mu pomóc zabawa na poręczy na schodach w okolicach skoczni w Ruce. Żyła zjechał z niej efektownie, ale przy "lądowaniu" miał duże problemy i ledwo utrzymał się na nogach. Zabawa, choć śmieszna, mogła się skończyć dla zawodnika kontuzją.

 

Zachowanie Żyły można uznać za mocno nieodpowiedzialne. Szczególnie, że już za dwa tygodnie mistrzostwa świata w Planicy.

Piotr Żyła pokazał, w jakich warunkach skoczkowie mieszkają w FinlandiiPiotr Żyła pokazał swój hotelowy pokój w Kuusamo. Kibice oburzeni! "Gdzie oni was zamknęli?!"

Liderem klasyfikacji generalnej po zawodach w Wiśle jest Niemiec Markus Eisenbichler. Konkurs sobotni rozpocznie się o 16:30, a niedzielny zaczyna się o 15:30.

Więcej o: