Piotr Żyła pokazał swój hotelowy pokój w Kuusamo. Kibice oburzeni! "Gdzie oni was zamknęli?!"

"Gdzie oni was zamknęli, że ruszyć nie bardzo się da. W kontenerach śpicie?" - piszą internauci pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie przez Piotra Żyłę. Polski skoczek pokazał, w jakich warunkach biało-czerwoni mieszkają w Finlandii, gdzie w ten weekend odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata.

Wisła gorsza niż Ruka? Tak, to możliwe. Prognoza pogody na najbliższy weekend, gdy w Finlandii odbędą się kolejne zawody cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich, wskazuje, że warunki będą lepsze niż w Polsce i może się okazać, że zawody będą mniej zdominowane przez wiatr. Na razie w sieci więcej mówi się jednak nie o warunkach pogodowych, a o warunkach, w jakich w Finlandii zamieszkali polscy skoczkowie.

Zobacz wideo Na co stać polskich skoczków? "Stoch jest zmotywowany i bardzo dobrze przygotowany"

Kamil Stoch, Klemens Murańka, Dawid KubackiPolscy skoczkowie zrobili coś, czego nie było za kadencji Stefana Horngachera. A to dopiero początek sezonu!

Żyła pokazał, w jakich warunkach mieszkają skoczkowie. "W kontenerach śpicie?"

W piątek Piotr Żyła, który zaliczył udane kwalifikacje (piąte miejsce), opublikował zdjęcie pokoju hotelowego, w którym spędzi najbliższy weekend. Pokój jest schludny, ale nie da się nie zauważyć, że jest bardzo mały. "Gdzie oni was zamknęli, że ruszyć nie bardzo się da. W kontenerach śpicie?" - pytają internauci pod postem. "Gdzie wy śpicie? W barakach?" - dodają inni.

 

Dawid Kubacki skomentował wygrane kwalifikacje! Ale skok Stocha zasługuje na większą uwagęDawid Kubacki skomentował wygrane kwalifikacje! Ale skok Stocha zasługuje na większą uwagę

Liderem klasyfikacji generalnej po zawodach w Wiśle jest Niemiec Markus Eisenbichler. Konkurs sobotni rozpocznie się o 16:30, a niedzielny zaczyna się o 15:30.

Więcej o: