Prawdziwa rewolucja w grze Deluxe Ski Jump! Fani będą zachwyceni

Już w piątek 13 listopada gracze będą mogli zagrać w najnowszą odsłonę serii Deluxe Ski Jump 4! W najnowszej wersji legendarnej już gry będzie można sprawdzić się na 85nowych obiektach, a także tworzyć własne skocznie!

Premiera DSJ 4 już 13 listopada

W piątek 13 listopada światło dziennie ujrzy nowa wersja gry Deluxe Ski Jump 4. To nie lada gratka dla fanów tej kultowej serii. W najnowszej odsłonie pojawi się aż 85 nowych skoczni! Wszystkie zostały opracowane przez grupę fanów DSJ Gorisek Bros, którą tworzą polscy gracze serii DSJ. Nową wersję gry będzie można pobrać ze strony mediamond.fi. Wśród nowości ma znaleźć się doskonale odwzorowana największa skocznia świata w Vikersund, a także... choćby skocznia K-15 w Trzebnicy. 

Zobacz wideo Był w fatalnej formie, teraz wraca. Polscy kibice mogą być zadowoleni z formy Tomasza Pilcha

Gracze będą mogli tworzyć własne skocznie!

W 2011 roku Jussi Koskela i Mediamond wypuściło ostatnią wersję DSJ 4, a ostatni raz nowe skocznie dodano w poprawce z 2013 roku. Tym razem Fin zapowiedział prawdziwą rewolucję w grze, bo pojawi się wiele nowych obiektów, które zostały opracowane przez grupę fanów DSJ Gorisek Bros we współpracy z autorem gry.

Na tym nie koniec zmian. Największą gratką dla fanów będzie jednak projektowanie własnych skoczni narciarskich, na których w początkowym okresie będzie można skakać jedynie w wersji offline - co potwierdził sam twórca gry. Niewykluczone, że w przyszłości niektóre obiekty, stworzone przez graczy, będą dostępne także w trybie online.

Severin Freund pomagał przy tworzeniu gry DSJ

Seria DSJ od lat uznawana jest za najlepszy symulator skoków narciarskich, co potwierdzają także sami skoczkowie, którzy często grają w DSJ 4. Jednym z najlepszych przykładów jest Severin Freund, który sam przekazał twórcy swoje przemyślenia na temat serii. Gra doskonale odwzorowuje prawa fizyki, a proste sterowanie i niewielkie wymagania sprzętowe pozwalają na uruchomienie gry na właściwie każdym sprzęcie. Gra jest niezwykle popularna w sezonie zimowym, a w rozgrywanych codziennie Pucharach Świata online gromadzi się nawet ponad stu graczy jednocześnie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA