Koszmarny upadek na skoczni. Narta wypięła się w trakcie lotu [WIDEO]

Fatalnie wyglądający upadek zaliczył japoński skoczek Hiroaki Watanabe. 28-letniemu zawodnikowi wypięła się narta podczas lotu.

To miał być tylko treningowy skok, a było bardzo niebezpiecznie. Hiroaki Watanabe ćwiczył na skoczni Miyanomori w Sapporo, gdy podczas jednej z prób wypięła mu się narta w locie. Japończyk zamieścił nagranie z upadku na Instagramie. 

Upadek Watanabe wyglądał groźnie. Po wypięciu narty japoński skoczek uderzył o zeskok. Nie wiadomo, jak czuje się zawodnik. Napisał tylko: Upadłem podczas treningu. Dodał także dwa hasztagi "niebezpieczeństwo" i "aj!", które sugerują, że będzie musiał dojść do siebie po tym nieprzyjemnym zdarzeniu. 

Zobacz niebezpieczny upadek Watanabe:

 
Zobacz wideo Najgorszy moment w historii konkursów w Zakopanem:

Watanabe debiutował w Pucharze Świata 19 stycznia 2013 roku, gdy zajął 29. miejsce w konkursie na skoczni w Sapporo. Reprezentuje barw klubu Tokyo Biso Group Ski Team. Najwyżej w karierze w konkursie PŚ był w poprzednim sezonie. W zawodach rozgrywanych na skoczni normalnej w rumuńskim Rasnowie zajął 28. pozycję. W klasyfikacji generalnej poprzedniego sezonu był 69. 29-latek startuje też w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

Przeczytaj też: