Kamil Stoch zażartował z Dawida Kubackiego. "Subtelna różnica"

Kamil Stoch, podobnie jak reszta kadry, przez ostatnich kilka dni mógł odpoczywać po zakończeniu zgrupowania polskich skoczków w Szczyrku. Na Instagramie udostępnił dwa zdjęcia - z soboty z żoną Ewą i z niedzieli z Dawidem Kubackim. - "'Subtelna' różnica między moją sobotą a niedzielą" - napisał skoczek.

Polscy skoczkowie intensywnie przygotowują się do nowego sezonu skoków narciarskich. Zgrupowania kadry Michala Doleżala odbywają się w systemie niedziela-czwartek, a resztę dni zawodnicy mają wolne. Do sytuacji żartem na Instagramie odniósł się Kamil Stoch

Zobacz wideo Adam Małysz: W Lahti byłem potwornie zły. Nie wierzyłem w to, co robił Karl Geiger, że to taki fighter. Czułem, że inni coś mieli

"Subtelna" różnica pomiędzy sobotą a niedzielą Stocha

- "'Subtelna' różnica między moją sobotą a niedzielą. I nie chodzi mi o pogodę. Jedziemy na obóz" - tak Stoch podpisał dwa zdjęcia. Pierwsze z żoną Ewą z soboty i drugie z Dawidem Kubackim zrobione w niedzielę. To oznacza, że Polacy wracają do pracy po chwilowym odpoczynku. 

 

Polacy jadą na zgrupowanie

Zawodnicy najprawdopodobniej jadą na wcześniej odwoływane zagraniczne zgrupowanie. Obóz miał się odbyć już dwa tygodnie temu i był planowany w słoweńskiej Planicy. - Nie chodzi nam tylko o treningi, bo te możemy odbyć także w Polsce. W Planicy mamy przewidzianą realizację innych rzeczy, coś, co zaplanowaliśmy już wcześniej, ale nie będziemy za dużo zdradzać - opisywał wówczas dla Sport.pl Maciej Maciusiak, asystent trenera Doleżala. 

Najbliższe zawody, w których mają wziąć udział polscy skoczkowie, to Letnie Grand Prix w Wiśle, które niedawno potwierdzono na 21-23 sierpnia. Później w letnim cyklu odbędą się zawody w Szczuczyńsku i Czajkowskim, ale według naszych informacji polska kadra nie planuje tam startować. Inaugurację cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich zaplanowano na 21-23 listopada. 

Przeczytaj także: