Adam Małysz opowiada o swojej kwarantannie. "Zawsze mogę liczyć na Izę"

Adam Małysz przebywa na kwarantannie po tym, gdy otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. W rozmowie z "Twoje Imperium" opowiedział o tym, czym zajmuje się podczas przymusowego pobytu w domu.

- Nie wiem, jak i kiedy doszło do zakażenia - mówił nam niedawno Adam Małysz. - Nie da się tego określić. Sądzę, że mało kto jest w stanie tak precyzyjnie opisać okoliczności zakażenia. Gdybym wiedział, to raczej uniknąłbym kontaktu z tą osobą - wskazuje. Małysz wynik testu na obecność koronawirusa poznał w niedzielę wieczorem, a dzień później przekazał informację w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Zobacz "Wilkowicz Sam na Sam" z Wilfredo Leonem

Małysz przechodzi z tego powodu kwarantannę. W rozmowie z "Twoje Imperium" opowiedział, jak ona wygląda w jego wypadku. - Mam dom, a przy nim ogród, w którym zawsze jest, co robić. Na pewno znajdę sobie jakieś zajęcia. Trochę czasu spędzonego u siebie, bez wyjazdów, też dobrze mi zrobi - powiedział Adam Małysz.

Adam Małysz: Zawsze będzie przy mnie Iza

Jak sam podkreślił, zawsze może liczyć na swoją żonę, Izę, z którą obchodzili niedawno 23. rocznicę swojego ślubu. - W trudnych momentach, gdyby nagle pogorszyło mi się zdrowie lub nastrój, będzie przy mnie Iza - powiedział Małysz, który liczy, że jego kwarantanna się nie przeciągnie. Dla obecnego dyrektora do sprawy skoków narciarskich i kombinacji norweskiej to już druga kwarantanna po tym, gdy powrócił z Norwegii z przerwanego Raw Air.

Przeczytaj także: