Gregor Schlierenzauer w akcji! Tak się bawi po zakończeniu sezonu [WIDEO]

Gregor Schlierenzauer ma za sobą pierwsze zgrupowanie przed nowym sezonem Pucharu Świata w skokach narciarskich wraz z resztą reprezentacji Austrii. Nowy trener kadry Andreas Widhoelzl zapewnił swoim zawodnikom wiele atrakcji, m.in. skoki na nartach wodnych.

Pierwsze zgrupowanie przedsezonowe austriackich skoczków w Faak Am See dostarczyło im wielu nowych wrażeń. Okazało się, że zawodnicy swoje próby oddawali nie tylko na skoczniach. Udali się także nad jezioro, do którego skakali z platformy na nartach wodnych. 

Zobacz wideo Adam Małysz: W Lahti byłem potwornie zły. Nie wierzyłem w to, co robił Karl Geiger, że to taki fighter. Czułem, że inni coś mieli

Gregor Schlierenzauer na nartach wodnych. "Jakie noty?"

Swoim skokiem na Instagramie pochwalił się Gregor Schlierenzauer. Austriak zjechał na nartach po specjalnej rampie i spadł do wody, robiąc salto. Jak napisał skoczek, dla niego było to pierwsze doświadczenie z wodną wersją dyscypliny, którą uprawia. - Jakie noty? - dopytywał kibiców w poście. 

 

Schlierenzauer i inni Austriacy do skakania w zawodach najwyższej rangi mogą wrócić jeszcze latem, jeśli rozegrane zostaną zawody zaplanowane w ramach cyklu Letniego Grand Prix. Jedne z nich miałyby zostać zorganizowane w Wiśle w końcówce sierpnia lub bardziej realistycznie we wrześniu. Na skoczni imienia Adama Małysza ma się odbyć także inauguracja zimowego sezonu PŚ w skokach - w dniach 21-23 listopada. 

Przeczytaj także: