Gdzie i o której oglądać wtorkowe skoki? Zła godzina dla kibiców [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Już we wtorek czekają nas kolejne zawody z cyklu Raw Air. We wtorek zawodnicy najpierw będą musieli zmierzyć się w prologu liczonym do klasyfikacji turnieju, a później w samym konkursie. Najbardziej liczymy na Kamila Stocha, który skacze coraz lepiej i walczy o zwycięstwo w turnieju. Relacja na Sport.pl od godziny 15.45.

Kamil Stoch po poniedziałkowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lilehammer mógł być nawet liderem cyklu Raw Air. Polak po pierwszej serii awansował na miejsce lidera klasyfikacji generalnej turnieju, ale słabszy drugi skok sprawił, że znalazł się na czwartej pozycji. Nowym liderem został natomiast Norweg Marius Lindvik.

Zobacz wideo

Wtorkowy konkurs w godzinach szczytu

W poniedziałek Peter Prevc po 1122 dniach przerwy wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Drugi był Markus Eisenbichler, trzeci Stephan Leyhe. Klasyfikacja mogła być inna, gdyby nie praca jury, która pozostawiała wiele do życzenia.

Wtorkowe skoki mogą być problemem dla wielu kibiców skoków narciarskich. Prolog rozpocznie się już o godzinie 15.45, czyli w czasie, gdy wiele osób wraca z pracy czy szkoły. Zawody wystartują zaś o godzinie 17, czyli w absolutnym szczycie komunikacyjnym. Warto więc dobrze zaplanować ten dzień. 

Wtorek, 10.03.2020 - Lillehammer (HS140). Gdzie transmisja TV i stream online?

  • 15:45 Prolog mężczyzn (kwalifikacje) - transmisja Eurosport 1
  • 17:00 Konkurs indywidualny mężczyzn -  Eurosport 1, Eurosport Player, TVP1, TVP Sport, stream online na TVPSport.pl
Więcej o:
Copyright © Agora SA