Sport.pl

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Turniej Raw Air w skokach narciarskich, derby Manchesteru oraz walki Adama Kownackiego i Joanny Jędrzejczyk - w najbliższy weekend nie zabraknie sportowych emocji!

SOBOTA

Zobacz wideo RAW Air to Turniej Czterech Skoczni do kwadratu? Co się zmienia w tym roku?

Skoki narciarskie

Raw Air

  • 14:00 seria próbna
  • 15:15 konkurs drużynowy w Oslo I TVP, TVP Sport, Eurosport

Piłka nożna

Ekstraklasa

  • 15:00 Arka Gdynia - Wisła Płock I Canal+ Sport 3
  • 17:30 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk I Canal+ Sport 3
  • 20:00 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław I Canal+ Sport 3

Bundesliga

  • 15:30 Freiburg - Union Berlin
  • 15:30 Hertha - Werder Brema I Eleven Sports 1
  • 15:30 Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt I Eleven Sports 4
  • 15:30 Schalke - Hoffenheim
  • 15:30 Wolfsburg - RB Lipsk I Canal + Sport
  • 18:30 Borussia Moenchengladbach - Borussia Dortmund I Canal+

LaLiga

  • 13:00 Eibar - Real Mallorca I Eleven Sports 1
  • 16:00 Atletico Madryt - Sevilla I Canal+
  • 18:30 Barcelona - Real Sociedad I nSport +
  • 21:00 Getafe - Celta Vigo I Canal + Sport 2 

Premier League

  • 13:30 Liverpool - Bournemouth I  Canal + Sport 2 
  • 16:00 Arsenal - West Ham I Canal + Sport 2 
  • 16:00 Crystal Palace - Watford
  • 16:00 Sheffield Utd - Norwich
  • 16:00 Southampton - Newcastle
  • 16:00 Wolverhampton -- Brighton
  • 18:30 Burnley - Tottenham I Canal + Sport 2 

Koszykówka 

NBA

  • 01:00 Washington Wizards - Atlanta Hawks
  • 01:30 Brooklyn Nets - San Antonio Spurs
  • 01:30 New York Knicks - Oklahoma City Thunder
  • 02:00 Boston Celtics - Utah Jazz
  • 02:00 Chicago Bulls - Indiana Pacers
  • 02:00 Minnesota Timberwolves - Orlando Magic
  • 02:00 New Orleans Pelicans - Miami Heat
  • 02:30 Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
  • 03:00 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
  • 04:30 Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
  • 23:00 Charlotte Hornets - Houston Rockets I Canal + Sport 2 

Energa Basket Liga mężczyzn

  • 17:30 Trefl Sopot - Śląsk Wrocław I Polsat Sport Ekstra

Energa Basket Liga kobiet

  • 16:00 Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 
  • 17:00 Wisła Can-Pack - DGT Politechnika Gdańska 
  • 18:00 PolskaStrefaInwestycji Gorzów - Widzew Łódź
  • 19:00 Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 

Piłka ręczna

Superliga

  • 16:00 Vive Kielce - Chrobry Głogów
  • 18:00 Pogoń Szczecin - Stal Mielec
  • 18:00 Wisła Płock - MMTS Kwidzyn

Siatkówka

PlusLiga

  • 17:00 Visła Bydgoszcz - Ślepsk Suwałki
  • 20:30 AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Polsat Sport

Tenis

Puchar Davisa

  • 14:30 Polska - Hongkong 

Narciarstwo alpejskie

  • 9:30 slalom gigant kobiet w Ofterschwang
  • 11:00 zjazd mężczyzn w Kvitfjell I Eurosport

Biegi narciarskie

  • 12:00 30 km kobiet w Oslo I Eurosport 1 

Biathlon

  • 14:00 sztafeta kobiet w Nowym Mieście I Eurosport 1 
  • 17:00 sztafeta mężczyzn  w Nowym Mieście I Eurosport 1 

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Raw Air

  • 13:15 - seria próbna
  • 14:30 - konkurs indywidualny I TVP, TVP Sport, Eurosport

Ekstraklasa

  • 12:30 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin I Canal+ Sport 3
  • 15:00 Wisła Kraków - Lech Poznań I Canal+ Sport 3
  • 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice I Canal+ Sport 3

Bundesliga

  • 15:30 Bayern - Augsburg I Eleven Sports 1 
  • 18:00 FSV Mainz - Fortuna Duesseldorf I Eleven Sports 2 

Serie A

  • 12:30 Parma - SPAL I Eleven Sports 1
  • 15:00 AC Milan - Genoa I Eleven Sports 2
  • 15:00 Sampdoria - Hellas Werona I Eleven Sports 3 
  • 18:00 Udinese - Fiorentina I Eleven Sports 1 
  • 20:45 Juventus - Inter I Eleven Sports 2

LaLiga

  • 12:00 Osasuna - Espanyol I Eleven Sports 2
  • 14:00 Valladolid - Athletic Bilbao I Canal+ Sport 2
  • 16:00 Levante - Granada I  Eleven Sports 4
  • 18:30 Villarreal - Leganes I Canal+ Sport 2
  • 21:00 Betis - Real Madryt  I Eleven Sports 1 

Premier League

  • 15:00 Chelsea - Everton I Canal+ Sport
  • 17:30 Manchester United - Manchester City I Canal+ Sport

Koszykówka

Energa Basket Liga mężczyzn

  • 15:00 King Szczecin - Legia Warszawa
  • 17:30 Spójnia Stargard - Start Lubin
  • 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Astoria Bydgoszcz

Energa Basket Liga kobiet

  • 18:00 Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier Lublin 
  • 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 

NBA

  • 01:00 Detroit Pistons - Utah Jazz
  • 01:30 Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
  • 02:00 Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks
  • 02:30 Golden State Warriors - Philadelphia 76ers
  • 04:00 Portland Trail Blazers - Sacramento Kings
  • 20:00 Brooklyn Nets - Chicago Bulls
  • 20:30 Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers I Canal+ Sport
  • 20:30 Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans
  • 23:00 Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
  • 23:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks

Siatkówka

PlusLiga

  • 18:00 Trefl Gdańsk - Verva Warszawa I Polsat Sport
  • 20:30 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel

Piłka ręczna

Superliga

  • 17:00 Górnik Zabrze - Piotrkowianin
  • 18:00 Gwardia Opole - Azoty-Puławy
  • 18:00 MKS Kalisz - Zagłębie Lubin

Boks

  • 2:00 Adam Kownacki - Robert Helenius I Polsat Sport

MMA

  • 5:00 Joanna Jędrzejczyk - Weili Zhang I Polsat Sport Ekstra

Narciarstwo alpejskie

  • 9:30 slalom kobiet w Ofterschwang
  • 10:30 super gigant mężczyzn w Kvitfjell I Eurosport 

Biegi narciarskie

  • 11:30 50 km mężczyzn w Oslo

Biathlon

  • 11:45 12,5 km kobiet w Nowym Mieście I Eurosport 1 
  • 13:45 15 km w Nowym Mieście I Eurosport 1 
Więcej o:
  • Skoki - Puchar Świata

    lp. zawodnik punkty
    1 Stefan Kraft 1613
    2 Karl Geiger 1495
    3 Dawid Kubacki 1131
    4 Ryoyu Kobayashi 1099
    5 Kamil Stoch 895
    6 Marius Lindvik 834
    7 Stephan Leyhe 828
    8 Daniel Andre Tande 695
    9 Peter Prevc 644
    10 Piotr Żyła 604
    37 Jakub Wolny 58
    43 Maciej Kot 37
    46 Stefan Hula 31
    51 Aleksander Zniszczoł 18
    61 Klemens Murańka 8

    • Lider PŚ
  • Skoki - Puchar Narodów

    lp. kraj punkty
    1 Austria 4720
    2 Niemcy 4578
    3 Norwegia 3975
    4 Polska 3832
    5 Słowenia 3437
    6 Japonia 3123
    7 Szwajcaria 698
    8 Czechy 335
    9 Finlandia 229
    10 Rosja 155
    11 Bułgaria 48
    12 Kanada 20
    13 USA 14
    14 Estonia 11
    15 Kazachstan 9
    16 Włochy 0
    16 Korea 0
    16 Ukraina 0

    • Lider PŚ
  • Skoki - TCS

    lp. zawodnik punkty
    1 Dawid Kubacki 1131.6
    2 Marius Lindvik 1111
    3 Karl Geiger 1108.4
    4 Ryoyu Kobayashi 1096
    5 Stefan Kraft 1086
    6 Johann Andre Forfang 1051
    7 Domen Prevc 1050.9
    8 Peter Prevc 1048.8
    9 Daiki Ito 1039
    10 Stephan Leyhe 1037.5
    13 Kamil Stoch 1023.6
    14 Piotr Żyła 1016.7
    31 Maciej Kot 571.9
    35 Stefan Hula 506

    • Lider turnieju