Konkurs drużynowy Pucharu Świata w Lahti. Gdzie i o której obejrzeć?

W kolejny weekend organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich zaplanowali trzy konkursy, które będą trwały od 28 lutego do 1 marca. W sobotę 29 lutego odbędzie się konkurs drużynowy.

Puchar Świata w skokach narciarskich zabrał zawodników do Finlandii. Kolejny etap drogi po mistrzostwo świata zawita już w piątek od 14:00 do Lahti. Skoczkowie wystartują w dwóch konkursach indywidualnych, a między nimi, w sobotę, odbędzie się konkurs drużynowy. Jak wygląda program skoków drużynowych?

>> Dawid Kubacki komentuje swoje podium i zwycięstwo Stocha na zawodach w Zakopanem >>

Zobacz wideo

Skoki narciarskie - jak wygląda program skoków drużynowych?

W sobotę, 29 lutego skoki w Lahti rozpoczną się od godziny 15:00. Wtedy odbędzie się seria próbna na skoczni Salpausselka. Po godzinie (16:00) wystartuje już konkurs drużynowy, w którym reprezentacje po raz kolejny zmierzą ze sobą na sześć rund do końca sezonu 2019/2020 Pucharu Świata w skokach

Michal Doleżal, trener reprezentacji Polski, podjął decyzję, że Polaków reprezentować będą Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch1 i Dawid Kubacki, o czym poinformował portal skaczemy.pl. Nie da się ukryć, że czeski szkoleniowiec miał duży problem z wyborem czwartego zawodnika, bo oprócz Żyły, Stocha i Kubackiego, żaden z polskich skoczków nie zabłysnął formą podczas piątkowej rywalizacji. Niestety, po zliczeniu not do "drużynówki", Polacy zajęliby bardzo odległe miejsce.

Puchar Świata w Lahti, gdzie i o której obejrzeć konkurs drużynowy? TV, stream, na żywo, 29.02

Transmisja konkursu drużynowego w Lahti odbędzie się na kanałach Eurosport 1, TVP Sport oraz TVP 1. W sobotę studio przed konkursem drużynowym wystartuje w Eurosport 1 o godzinie 14:45, w TVP Sport o godzinie 15:15. Początki transmisji konkursu drużynowego przewidziany jest na godzinę 16:00 (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1). Skoki będzie można obejrzeć na żywo także na stronie sport.tvp.pl od godziny 16:00 oraz po wykupieniu abonamentu na tv.eurosport.pl. Relację na żywo ze skoków będzie można śledzić na stronie Sport.pl.

Więcej o: