Kamil Stoch został zapytany przez kibica kiedy skończy karierę

Kamil Stoch, najbardziej utytyłowany polski skoczek narciarski w historii, postanowił na Instagramie porozmawiać z kibicami. Jedno z pytań dotyczyło końca kariera przez 32-letniego. Skoczek z Zębu swoją odpowiedzią bardzo zaskoczył wszystkich fanów.

W środę wieczorem  odbyła się internetowa transmisja na Instagramie z udziałem Kamila Stocha. Polski skoczek postawił na taką formę interakcji na swoim koncie, udzielając odpowiedzi na wiele pytań dociekliwych fanów. W jednym z nich pewien kibic poruszył kwestię dotyczącą zakończenia kariery przez 3-krotnego mistrza olimpijskiego. Odpowiedź 32-latka mogła mocno zaniepokoić jego fanów.

Zobacz wideo Kamil Stoch po zwycięstwie w Zakopanem:

Kamil Stoch po sezonie 2019/20 zakończy karierę? "Odpocznę i zastanowię się"

- Póki co zamierzam dokończyć ten sezon, potem odpocząć i zastanowić się nad wszystkim - powiedział Stoch na Instagramie. 

W trwającym sezonie 32-letni skoczek wygrał dwa konkursy Pucharu Świata, a w sumie cztery razy kończył zawody w pierwszej trójce, ale nie prezentuje już tak dobrej formy, jak w poprzednich latach. Często zdarzało się, że plasował się dopiero w drugiej dziesiątce. Po wypowiedzi, którą usłyszeli fani skoczka, jego udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2022 roku w Pekinie stanął pod znakiem zapytania.