Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Drugi konkurs Pucharu Świata w skokach w rumuńskim Rasnowie, hitowa walka bokserska Wilder - Fury oraz mecz Hiszpania - Polska w eliminacjach do mistrzostw Europy w koszykówce - w najbliższy weekend nie zabraknie sportowych emocji!

SOBOTA

Zobacz wideo Eksperci pomylili się, oceniając talent Kubackiego?

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Rasnowie

  • 11:00 - Kwalifikacje
  • 12:45 - Pierwsza seria konkursowa

Piłka nożna

Ekstraklasa

  • 15:00 Arka Gdynia - Raków Częstochowa | CANAL+ Sport 3 
  • 17:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok | CANAL+ Sport, TVP Sport
  • 20:00 Piast Gliwice - Cracovia | CANAL+ Sport 

Bundesliga

  • Werder - Borussia Dortmund | Eleven Sports 1
  • 15:30 Freiburg - Fortuna Duesseldorf | Eleven Sports 4
  • 15:30 Hertha - FC Koeln | Canal +
  • 15:30 Borussia Moenchengladbach - Hoffenheim | Eleven Sports 2
  • 18:30 Schalke - RB Lipsk | Eleven Sports 1

LaLiga

  • 13:00 Celta Vigo - Leganes | Eleven Sports 1
  • 16:00 Barcelona - Eibar | Canal + Sport 2
  • 18:30 Real Sociedad - Valencia | Canal +
  • 21:00 Levante - Real Madryt | Eleven Sports 1

Premier League

  • 13:30 Chelsea - Tottenham | Canal + Sport 2 
  • 16:00 Burnley - Bournemouth
  • 16:00 Crystal Palace - Newcastle
  • 16:00 Sheffield Utd - Brighton
  • 16:00 Southampton - Aston Villa
  • 18:30 Leicester - Manchester City | Canal + Sport 2 

Serie A

  • 15:00 Bologna - Udinese | Eleven Sports 3
  • 18:00 Spal - Juventus | Eleven Sports 2
  • 20:45 Fiorentina - AC Milan | Eleven Sports 2

Koszykówka

NBA

  • 01:00 Orlando Magic - Dallas Mavericks
  • 01:00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
  • 01:30 New York Knicks - Indiana Pacers
  • 01:30 Toronto Raptors - Phoenix Suns
  • 02:00 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics
  • 02:00 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
  • 03:00 Utah Jazz - San Antonio Spurs
  • 04:30 Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
  • 04:30 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans | Canal + Sport 
  • 21:30 Los Angeles Clippers - Sacramento Kings | Canal + Sport 2

Energa Basket Liga Kobiet

  • 16:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - AZS Poznań 
  • 17:00 Uniwersytet Gdański - Wisła Can-Pack 
  • 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 
  • 18:00 Widzew Łódź - Cukier Lublin 
  • 18:30 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 

Piłka ręczna

16:00 Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

18:00 Pogoń Szczecin - Azoty-Puławy

18:00 Stal Mielec - Piotrkowianin

20:30 MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk | TVP Sport

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Verva Warszawa - Skra Bełchatów | Polsat Sport
  • 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia | Polsat Sport
  • 20:30 Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:00 Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 
  • 17:00 Developres Rzeszów - MKS Kalisz 
  • 17:00 Volleyball Wrocław - LTS Legionowo 
  • 19:00 Wisła Warszawa - Radomka Radom 

Boks

  • 5:40 Gala w Las Vegas: Deontay Wilder - Tyson Fury | TVP Sport

Biathlon

Mistrzostwa świata w Anterselvie

11:45 sztafeta kobiet | Eurosport 1

14:40 sztafeta mężczyzn | Eurosport 1

NIEDZIELA

Piłka nożna

Ekstraklasa

  • 12:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin  | CANAL+ 
  • 15:00 Wisła Kraków - Korona Kielce  | CANAL+ Sport 3 
  • 17:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk | CANAL+ Sport 3 

Bundesliga

  • 15:30 Bayer Leverkusen - Augsburg | Eleven Sports 1
  • 18:00 Wolfsburg - Mainz | Eleven Sports 3

Serie A

  • 12:30 Genoa - Lazio | Eleven Sports 1
  • 15:00 Atalanta - Sassuolo | Eleven Sports 2
  • 15:00 Torino - Parma
  • 15:00 Verona - Cagliari | Eleven Sports 4
  • 18:00 AS Roma - Lecce | Eleven Sports 2
  • 20:45 Inter - Sampdoria | Eleven Sports 1

LaLiga

  • 12:00 Osasuna - Granada | CANAL+ Sport 2
  • 14:00 Alaves - Athletic Bilbao | CANAL+ Sport 2
  • 16:00 Valladolid - Espanyol | Eleven Sports 3
  • 18:30 Getafe - Sevilla | Eleven Sports 1
  • 21:00 Atletico Madryt - Villarreal | CANAL+ Sport 

Premier League

  • 15:00 Manchester Utd - Watford
  • 15:00 Wolverhampton - Norwich
  • 17:30 Arsenal - Everton | Canal + Sport

MMA

1:00 Gala UFC w Auckland 

Karolina Kowalkiewicz - Xiaonan Yan | Polsat Sport

Jimmy Crute - Michał Oleksiejczuk | Polsat Sport

Koszykówka

Eliminacje mistrzostw Europy

  • 16:00 Rosja - Macedonia Północna
  • 17:00 Serbia - Gruzja
  • 17:00 Słowenia - Austria
  • 17:00 Ukraina - Węgry
  • 18:00 Estonia - Włochy
  • 18:00 Hiszpania - Polska | TVP Sport
  • 19:15 Szwajcaria - Finlandia

NBA

  • 01:00 Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
  • 01:30 Atlanta Hawks - Dallas Mavericks
  • 02:00 Chicago Bulls - Phoenix Suns
  • 02:00 Miami Heat - Cleveland Cavaliers
  • 02:30 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers | CANAL+ Sport
  • 03:00 Utah Jazz - Houston Rockets
  • 21:30 Los Angeles Lakers - Boston Celtics | CANAL+ Sport 2

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Ślepsk Suwałki - Aluron Virtu CMC  | Polsat Sport
  • 20:30 Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk  | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:00 Budowlani Łódź  - BKS Bielsko-Biała 
  • 17:30 Chemik Police - ŁKS Łódź | Polsat Sport

Biathlon

Mistrzostwa świata w Anterselvie

  • 12:15 Bieg ze startu wspólnego kobiet | Eurosport 1
  • 14:30 Bieg ze startu wspólnego mężczyzn | Eurosport 1