SOBOTA
Zobacz wideo
Eksperci pomylili się, oceniając talent Kubackiego?
Skoki narciarskie
Puchar Świata w Rasnowie
- 11:00 - Kwalifikacje
- 12:45 - Pierwsza seria konkursowa
Piłka nożna
Ekstraklasa
- 15:00 Arka Gdynia - Raków Częstochowa | CANAL+ Sport 3
- 17:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok | CANAL+ Sport, TVP Sport
- 20:00 Piast Gliwice - Cracovia | CANAL+ Sport
Bundesliga
- Werder - Borussia Dortmund | Eleven Sports 1
- 15:30 Freiburg - Fortuna Duesseldorf | Eleven Sports 4
- 15:30 Hertha - FC Koeln | Canal +
- 15:30 Borussia Moenchengladbach - Hoffenheim | Eleven Sports 2
- 18:30 Schalke - RB Lipsk | Eleven Sports 1
LaLiga
- 13:00 Celta Vigo - Leganes | Eleven Sports 1
- 16:00 Barcelona - Eibar | Canal + Sport 2
- 18:30 Real Sociedad - Valencia | Canal +
- 21:00 Levante - Real Madryt | Eleven Sports 1
Premier League
- 13:30 Chelsea - Tottenham | Canal + Sport 2
- 16:00 Burnley - Bournemouth
- 16:00 Crystal Palace - Newcastle
- 16:00 Sheffield Utd - Brighton
- 16:00 Southampton - Aston Villa
- 18:30 Leicester - Manchester City | Canal + Sport 2
Serie A
- 15:00 Bologna - Udinese | Eleven Sports 3
- 18:00 Spal - Juventus | Eleven Sports 2
- 20:45 Fiorentina - AC Milan | Eleven Sports 2
Koszykówka
NBA
- 01:00 Orlando Magic - Dallas Mavericks
- 01:00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
- 01:30 New York Knicks - Indiana Pacers
- 01:30 Toronto Raptors - Phoenix Suns
- 02:00 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics
- 02:00 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
- 03:00 Utah Jazz - San Antonio Spurs
- 04:30 Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
- 04:30 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans | Canal + Sport
- 21:30 Los Angeles Clippers - Sacramento Kings | Canal + Sport 2
Energa Basket Liga Kobiet
- 16:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - AZS Poznań
- 17:00 Uniwersytet Gdański - Wisła Can-Pack
- 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
- 18:00 Widzew Łódź - Cukier Lublin
- 18:30 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska
Piłka ręczna
16:00 Vive Kielce - MMTS Kwidzyn
18:00 Pogoń Szczecin - Azoty-Puławy
18:00 Stal Mielec - Piotrkowianin
20:30 MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk | TVP Sport
Siatkówka
PlusLiga
- 14:45 Verva Warszawa - Skra Bełchatów | Polsat Sport
- 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia | Polsat Sport
- 20:30 Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom | Polsat Sport
Liga Siatkówki Kobiet
- 17:00 Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła
- 17:00 Developres Rzeszów - MKS Kalisz
- 17:00 Volleyball Wrocław - LTS Legionowo
- 19:00 Wisła Warszawa - Radomka Radom
Boks
- 5:40 Gala w Las Vegas: Deontay Wilder - Tyson Fury | TVP Sport
Biathlon
Mistrzostwa świata w Anterselvie
11:45 sztafeta kobiet | Eurosport 1
14:40 sztafeta mężczyzn | Eurosport 1
NIEDZIELA
Piłka nożna
Ekstraklasa
- 12:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin | CANAL+
- 15:00 Wisła Kraków - Korona Kielce | CANAL+ Sport 3
- 17:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk | CANAL+ Sport 3
Bundesliga
- 15:30 Bayer Leverkusen - Augsburg | Eleven Sports 1
- 18:00 Wolfsburg - Mainz | Eleven Sports 3
Serie A
- 12:30 Genoa - Lazio | Eleven Sports 1
- 15:00 Atalanta - Sassuolo | Eleven Sports 2
- 15:00 Torino - Parma
- 15:00 Verona - Cagliari | Eleven Sports 4
- 18:00 AS Roma - Lecce | Eleven Sports 2
- 20:45 Inter - Sampdoria | Eleven Sports 1
LaLiga
- 12:00 Osasuna - Granada | CANAL+ Sport 2
- 14:00 Alaves - Athletic Bilbao | CANAL+ Sport 2
- 16:00 Valladolid - Espanyol | Eleven Sports 3
- 18:30 Getafe - Sevilla | Eleven Sports 1
- 21:00 Atletico Madryt - Villarreal | CANAL+ Sport
Premier League
- 15:00 Manchester Utd - Watford
- 15:00 Wolverhampton - Norwich
- 17:30 Arsenal - Everton | Canal + Sport
MMA
1:00 Gala UFC w Auckland
Karolina Kowalkiewicz - Xiaonan Yan | Polsat Sport
Jimmy Crute - Michał Oleksiejczuk | Polsat Sport
Koszykówka
Eliminacje mistrzostw Europy
- 16:00 Rosja - Macedonia Północna
- 17:00 Serbia - Gruzja
- 17:00 Słowenia - Austria
- 17:00 Ukraina - Węgry
- 18:00 Estonia - Włochy
- 18:00 Hiszpania - Polska | TVP Sport
- 19:15 Szwajcaria - Finlandia
NBA
- 01:00 Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
- 01:30 Atlanta Hawks - Dallas Mavericks
- 02:00 Chicago Bulls - Phoenix Suns
- 02:00 Miami Heat - Cleveland Cavaliers
- 02:30 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers | CANAL+ Sport
- 03:00 Utah Jazz - Houston Rockets
- 21:30 Los Angeles Lakers - Boston Celtics | CANAL+ Sport 2
Siatkówka
PlusLiga
- 14:45 Ślepsk Suwałki - Aluron Virtu CMC | Polsat Sport
- 20:30 Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk | Polsat Sport
Liga Siatkówki Kobiet
- 17:00 Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała
- 17:30 Chemik Police - ŁKS Łódź | Polsat Sport
Biathlon
Mistrzostwa świata w Anterselvie
- 12:15 Bieg ze startu wspólnego kobiet | Eurosport 1
- 14:30 Bieg ze startu wspólnego mężczyzn | Eurosport 1