Gdzie i o której oglądać piątkowy konkurs skoków w Rasnovie? Uwaga na zmiany

W piątek i w sobotę odbędą się historyczne zawody Pucharu Świata w skokach w rumuńskim Rasnowie. O której rozpoczną się konkursy? Gdzie będzie transmisja? Uwaga na zmiany!

Puchar Świata w skokach narciarskich po raz pierwszy w historii zawita do Rumunii. Już w najbliższy weekend odbędą się zawody na obiekcie o punkcie konstrukcyjnym K-90. Ale uwaga! Nie w sobotę i w niedzielę, a w piątek i sobotę. 

Zobacz wideo Eksperci nie wierzyli w Kubackiego?

O której skoki w Rasnowie? Transmisja TV

Na czwartkowych treningach dobrze skakali Polacy. Kamil Stoch wygrał drugi trening, a Dawid Kubacki był trzeci. Kubacki był też najwyżej z biało-czerwonych w kwalifikacjach - na szóstym miejscu. Skoczkowie już drugi raz w tym sezonie będą skakać na skoczni normalnej. Pierwsze dwa konkursy w Predazzo wygrywał Karl Geiger.

Piątkowy konkurs rozpocznie się o godzinie 14:00 czasu polskiego. Godzinę wcześniej zostanie przeprowadzona seria próbna. Z kolei w sobotę konkurs startuje o 12:45, a kwalifikacje do niego o 11:00. Oba konkursy (oraz sobotnie kwalifikacje) pokaże tylko TVP 1 i TVP Sport. Eurosport nie transmituje zawodów w Rasnowie. Relacja z obu konkursów w Sport.pl.

Więcej o: