Sport.pl

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

W najbliższy weekend odbędą się konkursy Pucharu Świata w skokach w Zakopanem, Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie zagra z Schalke, a w Serie A Napoli zmierzy się z Juventusem. Prezentujemy Sportowy Rozkład Weekendu.

SOBOTA

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Zakopanem

  • 15:00 seria próbna
  • 16:15 pierwsza seria konkursu drużynowego (Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport)

Piłka nożna

1/16 Pucharu Anglii

  • 13:45 Brentford - Leicester (Eleven Sports 1)
  • 16:00 Burnley - Norwich
  • 16:00 Coventry - Birmingham
  • 16:00 Millwall - Sheffield Utd
  • 16:00 Newcastle - Oxford Utd
  • 16:00 Portsmouth - Barnsley
  • 16:00 Reading - Cardiff
  • 16:00 Southampton - Tottenham (Eleven Sports 3)
  • 16:00 West Ham - West Brom
  • 18:30 Hull - Chelsea (Eleven Sports 2)

La Liga

  • 13:00 Espanyol - Athletic Bilbao (Canal + Sport)
  • 16:00 Valencia - Barcelona (Eleven Sports 1)
  • 18:30 Alaves - Villarreal (Canal + Sport)
  • 21:00 Sevilla - Granada (Canal + Sport)

Bundesliga

  • 15:30 Eintracht Frankfurt - RB Lipsk (Eleven Sports 2)
  • 15:30 Freiburg - Paderborn
  • 15:30 Borussia Moenchengladbach - Mainz (Canal + Sport)
  • 15:30 Union Berlin - Augsburg
  • 15:30 Wolfsburg -  Hertha 
  • 18:30 Bayern Monachium - Schalke (Eleven Sports 1)

Serie A

  • 15:00 Spal - Bologna (Eleven Sports 4)
  • 18:00 Fiorentina - Genoa (Eleven Sports 3)
  • 20:45 Torino - Atalanta (Eleven Sports 1)

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 17:30 Anwil Włocławek - Spójnia Stargard (Polsat Sport Extra)

NBA

  • 01:00 Detroit Pistons Memphis Grizzlies
  • 01:00 Orlando Magic - Boston Celtics
  • 01:30 New York Knicks - Toronto Raptors
  • 02:00 Chicago Bulls - Sacramento Kings
  • 02:00 Miami Heat - Los Angeles Clippers
  • 02:00 Minnesota Timberwolves - Houston Rockets
  • 02:00 New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
  • 02:00 Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks
  • 02:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns
  • 04:30 Golden State Warriors - Indiana Pacers
  • 23:00 Utah Jazz - Dallas Mavericks (Canal + Sport)

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Aluron Virtu CMC - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
  • 17:30 Skra Bełchatów - Bydgoszcz (Polsat Sport)
  • 18:00 Trefl Gdańsk - Ślepsk Suwałki
  • 20:30 GKS Katowice - AZS Olsztyn  (Polsat Sport)

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:00 Radomka Radom - Budowlani Łódź
  • 17:00 KS DevelopRes Rzeszów - Wisła Warszawa
  • 18:30 MKS Kalisz - PTPS Piła

Piłka ręczna

Mistrzostwa Europy

Mecz o 3. miejsce

  • 18:30 Norwegia - Słowenia

Biegi narciarskie

Puchar Świata

  • 10:00 15 km bieg łączony kobiet (TVP Sport)
  • 12:00 30 km bieg łączony mężczyzn

Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata

  • 11:30 zjazd mężczyzn (Eurosport 1)

Biathlon

Puchar Świata

  • 13:15 Pojedyncza sztafeta mieszana (Eurosport 1)
  • 15:00 Sztafeta mieszana 

NIEDZIELA

Skoki narciarskie

Puchar Świata

  • 15:00 - seria próbna
  • 16:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego (Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport)

Piłka nożna

1/16 Pucharu Anglii

  • 14:00 Manchester City - Fulham (Eleven Sports 1)
  • 16:00 Tranmere - Manchester Utd (Eleven Sports 1)
  • 18:00 Shrewsbury - Liverpool (Eleven Sports 2)

La Liga

  • 12:00 Atletico Madryt - Leganes (Eleven Sports 1)
  • 14:00 Celta Vigo - Eibar (Eleven Sports 3)
  • 16:00 Getafe - Betis (Eleven Sports 3)
  • 18:30 Real Sociedad - Mallorca (Canal + Sport)
  • 21:00 Valladolid - Real Madryt (Canal + Sport)

Bundesliga

  • 15:30 Werder Brema - Hoffenheim (Eleven Sports 4)
  • 18:00 Bayer Leverkusen - Fortuna Duesseldorf (Eleven Sports 3)

Serie A

  • 12:30 Inter - Cagliari (Eleven Sports 2)
  • 15:00 Parma - Udinese
  • 15:00 Sampdoria - Sassuolo (Eleven Sports 2)
  • 15:00 Verona - Lecce 
  • 18:00 AS Roma - Lazio (Eleven Sports 1)
  • 20:45 Napoli - Juventus (Eleven Sports 1)

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 15:00 King Szczecin - Ślask Wrocław
  • 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin (Polsat Sport Extra)
  • 19:30 GTK Gliwice - Asseco Gdynia

NBA

  • 01:00 Detroit Pistons - Brooklyn Nets
  • 02:00 Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls
  • 02:00 Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
  • 02:30 Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers (Canal + Sport)
  • 21:30 Denver Nuggets - Houston Rockets (Canal + Sport 2 )
  • 22:00 San Antonio Spurs - Toronto Raptors

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Verva Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)
  • 20:30 Asseco Resovia - Cuprum Lubin (Polsat Sport)

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:30 ŁKS Łódź - Legionowo (Polsat Sport)

Piłka ręczna

Mistrzostwa Europy

Mecz finałowy

  • 16:30 Chorwacja - Hiszpania

Narciarstwo alpejskie

Puchar Świata

  • 10:30 slalom mężczyzn (Eurosport 2)
  • 11:30 supergigant kobiet (Eurosport 2)

Biegi narciarskie

Puchar Świata

  • 11:45 sprint stylem klasycznym kobiet i sprint stylem klasycznym mężczyzn (TVP Sport)

Biathlon

Puchar Świata

  • 12:15 Bieg masowy mężczyzn (Eurosport 2)
  • 15:00 Bieg masowy kobiet (Eurosport 1)
Więcej o:
  • Skoki - Puchar Świata

    lp. zawodnik punkty
    1 Karl Geiger 886
    2 Stefan Kraft 803
    3 Ryoyu Kobayashi 795
    4 Dawid Kubacki 764
    5 Marius Lindvik 545
    6 Kamil Stoch 474
    7 Daniel Andre Tande 447
    8 Philipp Aschenwald 414
    9 Peter Prevc 395
    9 Johann Andre Forfang 395
    14 Piotr Żyła 322
    36 Maciej Kot 37
    39 Stefan Hula 31
    42 Jakub Wolny 22
    61 Klemens Murańka 4

    • Lider PŚ
  • Skoki - Puchar Narodów

    lp. kraj punkty
    1 Austria 2796
    2 Norwegia 2407
    3 Polska 2354
    4 Niemcy 2192
    5 Japonia 2008
    6 Słowenia 1740
    7 Szwajcaria 507
    8 Czechy 130
    9 Rosja 124
    10 Finlandia 85
    11 Kanada 15
    12 Bułgaria 14
    12 USA 14
    14 Kazachstan 9
    15 Korea 0
    15 Włochy 0
    15 Estonia 0

    • Lider PŚ
  • Skoki - TCS

    lp. zawodnik punkty
    1 Dawid Kubacki 1131.6
    2 Marius Lindvik 1111
    3 Karl Geiger 1108.4
    4 Ryoyu Kobayashi 1096
    5 Stefan Kraft 1086
    6 Johann Andre Forfang 1051
    7 Domen Prevc 1050.9
    8 Peter Prevc 1048.8
    9 Daiki Ito 1039
    10 Stephan Leyhe 1037.5
    13 Kamil Stoch 1023.6
    14 Piotr Żyła 1016.7
    31 Maciej Kot 571.9
    35 Stefan Hula 506

    • Lider turnieju