Dawid Kubacki mocno zdziwiony. Do dziennikarza TVP: To jest pytanie z serii bardzo głupich

Dawid Kubacki po zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni był gościem "Wiadomości" w TVP 1. Polski skoczek był zaskoczony pytaniem, jakie otrzymał od prowadzącego. - Jest z serii bardzo głupich - stwierdził.

Dawid Kubacki w kapitalnym stylu wygrał 68. Turniej Czterech Skoczni. Polski skoczek okazał się najlepszy podczas poniedziałkowego konkursu w Bischofshofen, czym zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju.

Piotr Żyła o swojej metamorfozie:

Zobacz wideo

Dawid Kubacki: To pytanie z serii tych bardzo głupich

Po zawodach Kubacki był gościem "Wiadomości" w TVP 1, w których rozmawiał z nim Michał Adamczyk. Dziennikarz zapytał naszego skoczka o jego wysoką formę: Jak sądzisz, jak długo uda ci się ją utrzymać? Kubacki zdziwiony pytaniem odpowiedział: To jest pytanie z serii tych bardzo głupich.

Kubacki wygrywając 68. Turniej Czterech Skoczni został trzecim Polakiem w historii, który zwyciężył w niemiecko-austriackiej imprezie. Wcześniej dokonali tego Adam Małysz i Kamil Stoch (dwukrotnie). Po udanym TSC Kubacki jest już piąty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i włączył się do walki o Kryształową Kulę. 

Więcej o: