Dawid Kubacki walczy o zwycięstwo w TCS! O której i gdzie transmisja TV i stream online ostatniego konkursu?

Dawid Kubacki w poniedziałek stanie przed szansą odniesienia jednego z największych sukcesów w karierze. Polski skoczek będzie bowiem walczył o wygranie Turnieju Czterech Skoczni. O której i gdzie będzie można zobaczyć zmagania skoczków?
Zobacz wideo

68. Turniej Czterech Skoczni dobiega końca. Trzy konkursy za nami, a przed nami już tylko poniedziałkowa rywalizacja w Bischofshofen. W ostatnim konkursie cyklu o końcowe zwycięstwo walczyć będzie Dawid Kubacki, który po kapitalnym występie w Innsbrucku objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Dawid Kubacki walczy o zwycięstwo w TCS! O której i gdzie transmisja TV i stream online ostatniego konkursu?

Mimo dużej konkurencji Kubacki w poniedziałek będzie uznawany za jednego z głównych faworytów do wygranej. Nie tylko ze względu na rezultaty w trzech ostatnich konkursach. Polak doskonale czuje się bowiem w Bischofshofen. Rok temu pobił tam rekord skoczni, uzyskując aż 145 metrów. Wcześniej najlepszy wynik obiektu należał do reprezentanta Niemiec, Andreasa Wellingera.

Czy Kubackiemu uda się powtórzyć fantastyczny skok sprzed roku i wywalczyć wygraną w TCS? Przekonamy się po godz. 17:00. Poniżej prezentujemy plan transmisji poniedziałkowego konkursu.

  • 16:15 - TVP Sport
  • 16:30 - Eurosport
  • 17:15 - TVP 1

Rywalizację skoczków kibice będą mogli obejrzeć także w internecie. Konkurs będzie można zobaczyć na platformie Eurosport Player, a także na stronie internetowej sport.tvp.pl.