Kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. O której i gdzie transmisja TV i stream online?

W poniedziałek 6 stycznia odbędzie się ostatni konkurs 68. Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs poprzedzą niedzielne kwalifikacje zaplanowane na godz. 16:30. Która stacja telewizyjna przeprowadzi transmisję? O której i gdzie będzie można zobaczyć zmagania skoczków?

68. Turniej Czterech Skoczni dobiega końca. Trzy konkursy za nami, a przed nami już tylko poniedziałkowa rywalizacja w Bischofshofen. W ostatnim konkursie cyklu o końcowe zwycięstwo walczyć będzie Dawid Kubacki, który po kapitalnym występie w Innsbrucku objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

"Nie musimy się niepokoić formą polskich skoczków"

Zobacz wideo

Kwalifikacje do ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. O której i gdzie transmisja TV i stream online?

Zanim jednak dojdzie do poniedziałkowego konkursu, skoczkowie wezmą udział w niedzielnych kwalifikacjach. Zawodnicy walkę o udział w ostatnim konkursie TCS rozpoczną o godz. 16:30. Kwalifikacje poprzedzą dwie serie treningowe. Pierwsza została przeniesiona z godziny 15 na 14:15.

Transmisję z kwalifikacji przeprowadzi stacja Eurosport, której studio rozpocznie się o godz. 16:00. W internecie niedzielne zmagania skoczków narciarskich będzie można zobaczyć na platformie Eurosport Player.

Więcej o: