Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck 2020. Gdzie i o której godzinie obejrzeć transmisję konkursu? Transmisja TV, stream online, na żywo, 04.01

Na półmetku tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni pozycję lidera zajmuje zwycięzca poprzedniej edycji Ryoyu Kobayashi. Za plecami Japończyka znajdziemy Karla Geigera i Dawida Kubackiego. W sobotę skoczkowie zawalczą o, być może kluczowe, punkty podczas konkursu w austriackim Innsbrucku. W konkursie zobaczymy pięciu Polaków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Stefana Hulę i Macieja Kota. Transmisję trzeciego konkursu TCS przeprowadzą: Eurosport 1 oraz Telewizja Polska.

Po dwóch konkursach 68. edycji Turnieju Czterech Skoczni liderem klasyfikacji generalnej jest Ryoyu Kobayashi, który zwyciężył w Obsertdorfie, a w Garmisch-Partenkirchen był 4 (587,2 pkt). Drugie miejsce zajmuje Karl Geiger (580,9 pkt), a trzeci jest Dawid Kubacki (578,7 pkt). W czołowej dziesiątce - na 7. pozycji - znajduje się Piotr Żyła (543,7 pkt). 

Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Zobacz wideo

Piątkowe kwalifikacje do konkursu w Innsbrucku wygrał Marius Lindvik, który wyprzedził Stefana Krafta i Karla Geigera. Na belce startowej skoczni Bergisel (HS130) zobaczymy pięciu reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego (6. w kwalifikacjach), Piotra Żyłę (9.), Kamila Stocha (18.), Macieja Kota (39.) i Stefana Hulę (47.). Jakub Wolny nie zdołał zakwalifikować się do konkursu głównego.

Przed rokiem konkurs w Innsbrucku wygrał - podobnie jak pozostałe 3. konkursy - późniejszy triumfator 67. edycji TCS Ryoyu Kobayashi. 

TCS Innsbruck 2019/2020. Gdzie obejrzeć transmisję 3. konkursu? TV, stream online, na żywo

Transmisję TV sobotniego konkursu w Innsbrucku obejrzymy na antenach: Eurosportu 1 oraz TVP 1. W Internecie rywalizację skoczków będzie można śledzić na stronach: eurosportplayer.com, sport.tvp.pl, w aplikacjach: Eurosport Player, TVP Sport oraz na platformach: NC+GO, Ipla oraz Player.pl. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - 13:20 (TVP Sport); 13:30 (Eurosport 1); 13:45 (TVP 1),

Transmisja konkursu - 14:00 (Eurosport 1,TVP Sport, TVP 1).

Więcej o: