Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Czy Polscy skoczkowie wreszcie udowodnią, że są w dobrej formie? Czy Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i Arkdiusz Milik strzelą gole? Sprawdźcie, co, gdzie i kiedy obejrzeć w weekend w telewizji.

SOBOTA

SKOKI NARCIARSKIE:

  • 14:45 - Seria próbna
  • 16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego | TVP1, TVP Sport

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa:

  • 15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze | Canal+Sport
  • 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań |Canal+Sport, TVP2
  • 20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock | Canal+Sport

Premier League:

  • 13:30 Liverpool - Watford | Canal+Sport2
  • 16:00 Burnley - Newcastle
  • 16:00 Chelsea - Bournemouth | Canal+Sport2
  • 16:00 Leicester - Norwich
  • 16:00 Sheffield Utd - Aston Villa
  • 18:30 Southampton - West Ham | Canal+Sport2

La Liga:

  • 13:00 Granada - Levante | Eleven Sports1
  • 16:00 Real Sociedad - Barcelona | Canal+
  • 18:30 Ath. Bilbao - Eibar | nSport+
  • 21:00 Atl. Madryt - Osasuna | Canal+ Sport2

Bundesliga:

  • 15:30 Bayern - Bremen | Eleven Sports1
  • 15:30 FC Koeln - Leverkusen
  • 15:30 Hertha - Freiburg
  • 15:30 Mainz - Dortmund | Eleven Sports2
  • 15:30 Paderborn - Union Berlin | Eleven Sports4
  • 18:30 Duesseldorf - RB Lipsk | Eleven Sports2

Serie A:

  • 15:00 Brescia - Lecce | Eleven Sports3
  • 18:00 Napoli - Parma | Eleven Sports1
  • 20:45 Genoa - Sampdoria | Eleven Sports1

Ligue 1:

  • 17:30 Metz - Marsylia
  • 20:00 Amiens - Dijon
  • 20:00 Angers - Monaco
  • 20:00 Brest - Nice
  • 20:00 Nimes - Nantes
  • 20:00 Toulouse - Reims
  • 15:00 Brescia - Lecce
  • 18:00 Napoli - Parma
  • 20:45 Genoa - Sampdoria

Siatkówka:

PlusLiga:

  • 14:45 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice | Polsat Sport
  • 17:30 Kędzierzyn-Koźle - Olsztyn | Polsat Sport Extra
  • 20:30 Verva Warszawa - Trefl Gdańsk | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 15:00 Rzeszów - Radom
  • 16:00 Chemik Police - MKS Kalisz
  • 18:00 Bielsko-Biała - ŁKS Łódź

Koszykówka:

NBA:

  • 01:00 Miami Heat - Los Angeles Lakers
  • 01:00 Orlando Magic - Houston Rockets
  • 01:00 Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans
  • 01:30 Atlanta Hawks - Indiana Pacers
  • 02:00 Chicago Bulls - Charlotte Hornets
  • 02:00 Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
  • 03:00 Utah Jazz - Golden State Warriors
  • 03:30 Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
  • 04:00 Sacramento Kings - New York Knicks
  • 23:00 Phoenix Suns - San Antonio Spurs | Canal+ Sport2

Energa Basket Liga:

  • 14:00 Ślask Wrocław - Polski Cukier Toruń
  • 17:30 Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz | Polsat Sport

Biathlon:

  • 11:30 Pucharu Świata w Hochfilzen sztafeta kobiet | Eurosport
  • 15:00 Puchar Świata w Hochfilzen bieg na dochodzenie mężczyzn | Eurosport

Narciarstwo alpejskie:

  • 09:20 Puchar Świata w Val d'Isere (mężczyźni) | Eurosport
  • 10:30 Puchar Świata w Sankt Moritz (kobiety) | Eurosport

NIEDZIELA

Skoki narciarskie:

  • 14:45 - Seria próbna
  • 16:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego | TVP1, TVP Sport

Piłka nożna:

Ekstraklasa:

  • 12:30 Piast Gliwice - ŁKS Łódź | Canal+ Sport
  • 15:00 Korona Kielce - Cracovia | Canal+ Sport
  • 17:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk | Canal+

Premier League:

  • 15:00 Manchester Utd - Everton | Canal+
  • 15:00 Wolves - Tottenham
  • 17:30 Arsenal - Manchester City | Canal+ Sport

La Liga:

  • 12:00 Getafe - Valladolid | Eleven Sports2
  • 14:00 Celta Vigo - Mallorca | nSport+
  • 16:00 Espanyol - Betis | nSport+
  • 18:30 Sevilla - Villarreal | Eleven Sports2
  • 21:00 Valencia - Real Madryt | Eleven Sports1

Bundesliga:

  • 15:30 Wolfsburg - Moenchengladbach | Canal+ Sport2
  • 18:00 Schalke - Frankfurt | Canal+ Sport2

Serie A:

  • 12:30 Verona - Torino | Eleven Sports1
  • 15:00 AC Milan - Sassuolo | Eleven Sports1
  • 15:00 Bologna - Atalanta | Eleven Sports3
  • 15:00 Juventus - Udinese | Eleven Sports2
  • 18:00 AS Roma - Spal | Eleven Sports1
  • 20:45 Fiorentina - Inter | Eleven Sports2

Ligue 1:

  • 15:00 Bordeaux - Strasbourg
  • 17:00 Lyon - Rennes
  • 21:00 St. Etienne - PSG

Siatkówka

PlusLiga:

  • 14:45 Asseco Resovia - Aluron Virtu CMC | Polsat Sport
  • 17:30 Czarni Radom - Skra Bełchatów | Polsat Sport Extra
  • 20:30 MKS Będzin - Cuprum Lubin | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 17:00 Budowlani Łódź - Wrocław
  • 17:00 Bydgoszcz - Legionowo

Koszykówka

NBA:

  • 01:30 Toronto Raptors - Brooklyn Nets
  • 02:00 Chicago Bulls - Los Angeles Clippers
  • 02:00 Memphis Grizzlies - Washington Wizards
  • 02:30 Dallas Mavericks - Miami Heat
  • 02:30 Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
  • 03:00 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
  • 03:00 Houston Rockets - Detroit Pistons
  • 21:30 New Orleans Pelicans - Orlando Magic | Canal+ Sport2
  • 23:00 - Indiana Pacers - Charlotte Hornets

Energa Basket Liga:

  • 15:00 Asseco Gdynia - Dąbrowa Górnicza
  • 17:30 Lublin - Ostrów Wielkopolski | Polsat Sport

Narciarstwo alpejskie:

  • 09:00 Puchar Świata w Val d'Isere | Eurosport

Biegi narciarskie:

  • 10:30 Puchar Świata w Davos

Biathlon:

  • 12:00 Puchar Świata w Hochfilzen | Eurosport
  • Skoki - Puchar Świata

    lp. zawodnik punkty
    1 Stefan Kraft 1613
    2 Karl Geiger 1495
    3 Dawid Kubacki 1131
    4 Ryoyu Kobayashi 1099
    5 Kamil Stoch 895
    6 Marius Lindvik 834
    7 Stephan Leyhe 828
    8 Daniel Andre Tande 695
    9 Peter Prevc 644
    10 Piotr Żyła 604
    37 Jakub Wolny 58
    43 Maciej Kot 37
    46 Stefan Hula 31
    51 Aleksander Zniszczoł 18
    61 Klemens Murańka 8

    • Lider PŚ
  • Skoki - Puchar Narodów

    lp. kraj punkty
    1 Austria 4720
    2 Niemcy 4578
    3 Norwegia 3975
    4 Polska 3832
    5 Słowenia 3437
    6 Japonia 3123
    7 Szwajcaria 698
    8 Czechy 335
    9 Finlandia 229
    10 Rosja 155
    11 Bułgaria 48
    12 Kanada 20
    13 USA 14
    14 Estonia 11
    15 Kazachstan 9
    16 Włochy 0
    16 Korea 0
    16 Ukraina 0

    • Lider PŚ
  • Skoki - TCS

    lp. zawodnik punkty
    1 Dawid Kubacki 1131.6
    2 Marius Lindvik 1111
    3 Karl Geiger 1108.4
    4 Ryoyu Kobayashi 1096
    5 Stefan Kraft 1086
    6 Johann Andre Forfang 1051
    7 Domen Prevc 1050.9
    8 Peter Prevc 1048.8
    9 Daiki Ito 1039
    10 Stephan Leyhe 1037.5
    13 Kamil Stoch 1023.6
    14 Piotr Żyła 1016.7
    31 Maciej Kot 571.9
    35 Stefan Hula 506

    • Lider turnieju