Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
DS
06.12.2019 20:00
Derby Manchesteru, konkursy skoków w Niżnym Tagile i KSW 52 w Gliwicach. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.
SOBOTA
Piłka nożna
Premier League
13:30 Everton - Chelsea (CANAL+SPORT 2)
16:00 Bournemouth - Liverpool (CANAL+SPORT 2)
16:00 Tottenham - Burnley
16:00 Watford - Crystal Palace
18:30 Manchester City - Manchester Utd (CANAL+SPORT 2)
Primera Division
13:00 Real Madryt - Espanyol (Eleven Sports 1)
16:00 Granada - Alaves (Eleven Sports 4)
18:30 Levante - Valencia (Eleven Sports 3)
21:00 Barcelona - Mallorca (CANAL+SPORT 2)
Ekspert: Polska na tych pozycjach ma lepszych piłkarzy niż Hiszpania:
Bundesliga
15:30 Augsburg - Mainz
15:30 Borussia Dortmund - Düsseldorf
15:30 Freiburg - Wolfsburg
15:30 Borussia Moenchengladbach - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
15:30 RB Lipsk - Hoffenheim (Eleven Sports 3)
18:30 Bayer Leverkusen - Schalke (Eleven Sports 2)
Ekstraklasa
15:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (CANAL+SPORT 3)
17:30 Lech Poznań - ŁKS Łódź (CANAL+SPORT)
20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock (CANAL+SPORT)
Serie A
15:00 Atalanta - Verona (Eleven Sports 2)
18:00 Udinese - Napoli (Eleven Sports 1)
20:45 Lazio - Juventus (Eleven Sports 1)
Siatkówka
Plusliga
14:45 GKS Katowice - Verva Warszawa (Polsat Sport)
17:30 AZS Olsztyn - MKS Będzin (Polsat Sport Extra)
20:30 Czarni Radom - Ślepsk Suwałki (Polsat Sport)
Liga Siatkówki Kobiet
16:00 Wisla Warszawa - MKS Kalisz
17:00 Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom
17:00 SkyRes Rzeszow - ŁKS Łódź
18:00 Chemik Police - CREDIT Bielsko-Biała
Piłka ręczna
PGNiG Superliga
13:00 MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów
13:00 Wybrzeże Gdańsk - Azoty-Puławy
16:00 Vive Kielce - Pogoń Szczecin
18:30 MKS Kalisz - Stal Mielec
Koszykówka
Energa Basket Liga
17:30 Start Lublin - Anwil Włocławek (Polsat Sport)
19:30 Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard
Skoki narciarskie
15:30 - Konkurs indywidualny w Niżnym Tagile (TVP 1 i Eurosport)
Biathlon
17:30 sztafeta mężczyzn 4x7.5 km (Eurosport)
Biegi narciarskie
11:00 skiathlon kobiet (Eurosport)
12:30 skiathlon mężczyzn (Eurosport)
Boks
18:00 Gala w Arabii Saudyjskiej (TVP Sport)
Andy Ruiz junior - Anthony Joshua
Mariusz Wach - Dillian Whyte
MMA
Scott Askham - Mamed Chalidow
Szymon Kołecki - Damian Janikowski
NIEDZIELA
Piłka nożna
Premier League
15:00 Aston Villa - Leicester
15:00 Newcastle - Southampton
15:00 Norwich - Sheffield Utd
17:30 Brighton - Wolverhmapton (CANAL+ SPORT)
Primera Division
12:00 Eibar - Getafe
14:00 Betis - Athletic Bilbao (CANAL+ SPORT 2)
16:00 Real Valladolid - Real Sociedad (CANAL+ SPORT 2)
18:30 Leganes - Celta Vigo (ELEVEN SPORTS 3)
21:00 Osasuna - Sevilla
Bundesliga
15:30 Union Berlin - FC Koeln (ELEVEN SPORTS 1)
18:00 Werder Bremen - Paderborn (ELEVEN SPORTS 2)
Ekstraklasa
12:30 Cracovia - Raków Częstochowa (CANAL+ SPORT)
15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (CANAL+ SPORT)
17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (CANAL+ SPORT 3)
Serie A
12:30 Lecce - Genoa (ELEVEN SPORTS 1)
15:00 Sassuolo - Cagliari (ELEVEN SPORTS 4)
15:00 Spal - Brescia (ELEVEN SPORTS 3)
15:00 Torino - Fiorentina (ELEVEN SPORTS 2)
18:00 Sampdoria - Parma (ELEVEN SPORTS 1)
20:45 Bologna - AC Milan (ELEVEN SPORTS 1)
Siatkówka
Plusliga
12:30 Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POLSAT SPORT)
14:45 Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC (POLSAT SPORT)
Liga Siatkówki Kobiet
17:30 Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo (POLSAT SPORT EXTRA)
Piłka ręczna
PGNiG Superliga
13:00 Gwardia Opole - Górnik Zabrze
16:00 Zagłębie Lubin - Azoty Tarnów
18:30 Wisła Płock - Piotrkowianin
Koszykówka
Energa Basket Liga
17:30 HydroTruck Radom - Asseco Gdynia (POLSAT SPORT)
17:30 King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
Skoki narciarskie
15:30 - Konkurs indywidualny w Niżnym Tagile (TVP 1 i Eurosport)
Biathlon
15:30 sztafeta kobiet 4x6 km (Eurosport)
Biegi narciarskie
10:15 sztafeta kobiet 4x5 km (Eurosport)
11:45 sztafeta mężczyzn 4x7,5 km (Eurosport)