Jest komentarz Waltera Hofera po zawodach Pucharu 安iata w Wi郵e!

Walter Hofer, dyrektor Pucharu 安iata w skokach narciarskich, uci掖 wszelkie spekulacje na temat godziny rozegrania niedzielnych zawod闚 w Wi郵e oraz ich przebiegu. - Nie ma dyskusji.Zosta這 to uzgodnione ze wszystkimi zaanga穎wanymi stronami na d逝go przed wydarzeniem - przyzna.

Jak FIS oceni weekend w Wi郵e, a przede wszystkim niedzielny konkurs indywidualny? - zastanawiali się dziennikarze pod skocznią w Wiśle. -  Tego jeszcze nie wiem. Ale każdy widział, że w niedzielę pierwsza seria była wyjątkowo długa i loteryjna. Byłam tu kierownikiem zawodów już wiele razy, ale tak trudnego konkursu do przeprowadzenia jeszcze nie miałam. Dobrze, że druga seria wyglądała już przyzwoicie - odpowiadała Agnieszka Baczkowska, szefowa zawodów. Teraz poznaliśmy stanowisko w tej sprawie Waltera Hofera.

Wielka metamorfoza Piotra Żyły [WIDEO]

Zobacz wideo

Walter Hofer: Nie ma dyskusji

Dyrektor Pucharu Świata zapewnił, że godzina rozpoczęcia zawodów i ich przebieg nie są przedmiotem rozmów w FIS. I nikt nie poniesie konsekwencji za przebieg niedzielnego konkursu indywidualnego. - Nie ma dyskusji, ani o organizacji imprezy, ani o czasie jej rozpoczęcia. Zostało to uzgodnione ze wszystkimi zaangażowanymi stronami na długo przed wydarzeniem - przyznał Walter Hofer, cytowany przez portal WP Sportowe Fakty. 

Przypomnijmy, że podczas niedzielnego konkursu groźny upadek zaliczył Piotr Żyła. Polski skoczek upadł tuż po lądowaniu, zalał się krwią, ale na szczęście nie stało się mu nic poważnego. - Na pewno gdyby nie mocny, zmienny wiatr, łatwiej byłoby mu dobrze wylądować - oceniła Baczkowska. I dodała, że tak trudnych warunków można byłoby uniknąć, gdyby pory rozegrania zawodów nie narzuciła telewizja.

Wi璚ej o: