Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?
Sport.pl
22.11.2019 20:00
Powrót skoków narciarskich, "polski" hit w lidze włoskiej i starcie gigantów w Premier League. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.
SOBOTA
SKOKI NARCIARSKIE
15:00 - Seria próbna przed konkursem w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
PIŁKA NOŻNA
Premier League:
13:30 - West Ham - Tottenham | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
16:00 - Arsenal - Southampton
16:00 - Bournemouth - Wolverhampton
16:00 - Brighton - Leicester | TRANSMISJA: CANAL+Sport
16:00 - Crystal Palace - Liverpool
16:00 - Everton - Norwich
16:00 - Watford - Burnley
18:30 - Manchester City - Chelsea | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
Primera Division:
13:00 - Leganes - Barcelona | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
16:00 - Betis - Valencia | TRANSMISJA: Eleven Sports 3
18:30 - Granada - Atletico Madryt | TRANSMISJA: nSport+
21:00 - Real Madryt - Real Sociedad | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
Bundesliga:
15:30 - Werder - Schalke | TRANSMISJA: Eleven Sports 4
15:30 - Fortuna - Bayern | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
15:30 - Eintracht - Wolfsburg
15:30 - Bayer - Freiburg
15:30 - Union Berlin - Borussia Moenchengladbach | TRANSMISJA: CANAL+
18:30 - RB Lipsk - FC Koeln | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
PKO Ekstraklasa:
15:00 - Korona Kielce - Raków Częstochowa | TRANSMISJA: nSport+
17:30 - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa | TRANSMISJA: CANAL+
20:00 - Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź | TRANSMISJA: CANAL+
Serie A:
15:00 - Atalanta - Juventus | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
18:00 - AC Milan - Napoli | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
20:45 - Torino - Inter | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
Copa Libertadores:
21:00 - Flamengo - River Plate
HOKEJ
NHL:
01:00 - Pittsburgh Penguins
01:30 - Ottawa Senators - New York Rangers
18:30 - Washington Capitals - Vancouver Canucks
19:00 - Philadelphia Flyers - Calgary Flames
22:00 - Los Angeles Kings - Arizona Coyotes
KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga:
15:00 - Legia - Polpharma Starogard
17:30 - Astoria Bydgoszcz - Asseco Gdynia | TRANSMISJA: Polsat Sport
19:30 - Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot
NBA:
01:00 - Detroit Pistons - Atlanta Hawks
01:00 - Washington Wizards - Charlotte Hornets
01:30 - Brooklyn Nets - Sacramento Kings
02:00 - Chicago Bulls - Miami Heat
02:00 - Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
02:00 - Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
02:30 - Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers
03:00 - Denver Nuggets - Boston Celtics
03:00 - Utah Jazz - Golden State Warriors
04:30 - Los Angeles Clippers - Houston Rockets | TRANSMISJA: CANAL+Sport
23:00 - Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns | TRANSMISJA: CANAL+Sport 1
SIATKÓWKA
PlusLiga:
14:45 - Ślepsk Suwałki - Olsztyn | TRANSMISJA: Polsat Sport
17:30 - Bydgoszcz - GKS Katowice | TRANSMISJA: Polsat Sport Extra
Liga Siatkówki Kobiet:
18:00 - Legionowo - Radom
NIEDZIELA
SKOKI NARCIARSKIE
10:30 - Seria próbna przed konkursem w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
11:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego w Wiśle | TRANSMISJA: Eurosport
PIŁKA NOŻNA:
Premier League:
17:30 - Sheffield United - Manchester United | TRANSMISJA: CANAL+Sport
Primera Division:
12:00 - Espanyol - Getafe | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
14:00 - Osasuna - Athletic Bilbao | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
16:00 - Eibar - Alaves | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
18:30 - Villarreal - Celta Vigo | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
21:00 - Valladolid - Sevilla | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
Bundesliga:
15:30 - Augsburg - Hertha | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
18:00 - Hoffenheim - Mainz | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
Serie A:
12:30 - Bologna - Parma | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
15:00 - AS Roma - Brescia | TRANSMISJA: Eleven Sports 3
15:00 - Sassuolo - Lazio | TRANSMISJA: Eleven Sports 4
15:00 - Verona - Fiorentina | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
18:00 - Sampdoria - Udinese | TRANSMISJA: Eleven Sports 1
20:45 - Lecce - Cagliari | TRANSMISJA: Eleven Sports 2
HOKEJ
Polska Liga Hokeja:
17:00 - GKS Tychy - Cracovia
17:00 - Janów - Toruń
17:00 - Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS
17:00 - Unia Oświęcim - Podhale
17:00 - Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
NHL:
01:00 - Boston Bruins - Minnesota Wild
01:00 - Carolina Hurricanes - Florida Panthers
01:00 - Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs
01:00 - Montreal Canadiens - New York Rangers
01:00 - New Jersey Devils - Detroit Red Wings
01:00 - Tampa Bay Lightning - Anahaiem Ducks
01:00 - Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets | TRANSMISJA: TVP Sport
02:00 - Dallas Stars - Chicago Blackhawks
02:00 - St. Louis Blues - Nashville Predators
04:00 - Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers
04:30 - San Jose Sharks - New York Islanders
23:00 - Florida Panthers - Buffalo Sabres
KOSZYKÓWKA
Energa Basket Liga:
17:30 - Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław | TRANSMISJA: Polsat Sport
19:30 - HydroTruck Radom - Dąbrowa Górnicza
NBA:
01:00 - Charlotte Hornets - Chicago Bulls
01:00 - Indiana Pacers - Orlando Magic
01:30 - Atlanta Hawks - Toronto Raptors
01:30 - New York Knicks - San Antonio Spurs
01:30 - Philadelphia 76ers - Miami Heat
02:00 - Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers
02:00 - Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
02:30 - Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
03:00 - Utah Jazz - New Orleans Pelicans
21:30 - Houston Rockets - Dallas Mavericks | TRANSMISJA: CANAL+Sport 2
SIATKÓWKA
PlusLiga:
14:45 - Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów | TRANSMISJA: Polsat Sport
17:30 - Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk | TRANSMISJA: Polsat Sport Extra
20:30 - Verva Warszawa - Czarni Radom | TRANSMISJA: Polsat Sport
Liga Siatkówki Kobiet:
15:00 - Wisła Warszawa - Bielsko-Biała
17:00 - Budowlani Łódź - Piła