Letnie Grand Prix w Zakopanem. Transmisję konkursu indywidualnego obejrzymy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 18.08

Po sobotniej rywalizacji drużynowej, już za kilka godzin skoczkowie przystąpią dziś do konkursu indywidualnego w ramach LGP w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi zobaczymy dziś 7 reprezentantów Polski. Sprawdź, gdzie i o której obejrzeć występ kadry Michala Doleżala.

W sobotę reprezentacja Polski, w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch i Dawid Kubacki, wywalczyła 2. miejsce w konkursie drużynowym LGP w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi triumfowali Japończycy, a 3. lokata przypadła Norwegom.

Dawid Kubacki: Trochę się zdążyłem stęsknić za zawodami

Zobacz wideo

Warto dodać, że podczas sobotnich zawodów dwukrotnie został pobity rekord skoczni. Karl Geiger uzyskał 141,5 metra, a już dwie minuty później jeszcze lepszy rezultat osiągnął Tilen Bartol, który wylądował na 144. metrze.

Po rywalizacji drużynowej, w niedzielę podopieczni Michala Doleżala powalczą o punkty w konkursie indywidualnym. W pierwszej serii wystąpi komplet 7 Polaków, którzy wzięli udział w piątkowych kwalifikacjach. Najwyżej sklasyfikowany został Dawid Kubacki, który był drugi (134 m). Jakub Wolny (133 m) zajął 5. miejsce, a Kamil Stoch (132 m) uplasował się na 6 pozycji. Piotr Żyła był 9. (131,5 m), Aleksander Zniszczoł 25. (125 m), Stefan Hula 30. (125 m), a Maciej Kot 41 (124 m). Najlepszym zawodnikiem serii kwalifikacyjnej był Szwajcar Killian Peier, który oddał skok na odległość 136 m.

LGP w Zakopanem 2019. Gdzie i o której obejrzeć konkurs indywidualny? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV niedzielnego konkursu indywidualnego Letniego Grand Prix w Zakopanem przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 2. W internecie występ polskich skoczków obejrzymy na stronach: sport.tvp.pl, eurosportplayer.com, w aplikacjach: TVP Sport i Eurosport Player oraz na platformach: NC+GO, Ipla i Player.pl. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 12:15 (TVP Sport); 12:30 (Eurosport 2)

Transmisja konkursu - godz. 13:00 (TVP Sport, TVP 1, Eurosport 2)