LGP w Zakopanem. Transmisja konkursu drużynowego w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 17.08

Konkurs drużynowy na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi rozpocznie się już za kilka godzin! Selekcjoner Michal Doleżal zdecydował, że o drugie drużynowe zwycięstwo w Letnim Grand Prix powalczą w sobotę: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki. Sprawdź, gdzie obejrzeć występ polskich skoczków.

W piątek polscy skoczkowie przystąpili do kwalifikacji przed niedzielnym konkursem indywidualnym Letniego Grand Prix w Zakopanem. Awans uzyskało siedmiu Polaków, z których najwyżej sklasyfikowany został Dawid Kubacki, który był drugi (134 m). Jakub Wolny (133 m) zajął 5. miejsce, a Kamil Stoch (132 m) uplasował się na 6 pozycji. Piotr Żyła był 9. (131,5 m), Aleksander Zniszczoł 25. (125 m), Stefan Hula 30. (125 m), a Maciej Kot 41 (124 m). Tym samym w niedzielnym konkursie zobaczymy komplet Polaków. Najlepszym zawodnikiem serii kwalifikacyjnej był Szwajcar Killian Peier, który oddał skok na odległość 136 m.

Michal Doleżal skomentował pierwsze zwycięstwo reprezentacji Polski za jego kadencji

Zobacz wideo

LGP w Zakopanem. Skład reprezentacji Polski na sobotni konkurs drużynowy

W sobotę na Wielkiej Krokwi rozegrany zostanie drugi i jednocześnie ostatni w tym sezonie konkurs drużynowy w ramach LGP. Michal Doleżal zdecydował, że na belce startowej zobaczymy dziś: Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego, Kamila Stocha oraz Dawida Kubackiego.

 

20 lipca polscy skoczkowie zanotowali drużynowe zwycięstwo w Wiśle, wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Słoweńców i Norwegów.

Letnie Grand Prix w Zakopanem. Gdzie i o której obejrzeć transmisję konkursu drużynowego? TV, stream online, na żywo

Transmisję TV konkursu drużynowego Letniego Grand Prix w Zakopanem przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 2. W internecie występ polskich skoczków obejrzymy na stronach: sport.tvp.pl, eurosportplayer.com, w aplikacjach: TVP Sport i Eurosport Player oraz na platformach: NC+GO, Ipla i Player.pl. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 14:10 (TVP Sport), 14:35 (TVP 1);

Transmisja konkursu drużynowego - godz. 15:00 (TVP Sport. TVP 1); 14:45 (Eurosport 2)