Paweł Wąsek ratował się przed upadkiem. Nagranie z zabawnym komentarzem trafiło do sieci [WIDEO]

Paweł Wąsek w piątkowym treningu na skoczni w Hinterzarten ratował się przed upadkiem. Szczęśliwie udało mu się wylądować, a nagranie z jego skoku znalazło się w sieci.
Zobacz wideo

W ten weekend w niemieckim Hinterzarten trwają zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Na starcie brakuje czołowych polskich skoczków. Sztab zdecydował, że na skoczni normalnej skakać będą Stefan Hula, Maciej Kot i pięciu skoczków z kadry B, prowadzonej przez Macieja Maciusiaka, m.in. Paweł Wąsek, Tomasz Pilch czy Klemens Murańka.

Wąsek musiał ratować się przed upadkiem

Podczas drugiego piątkowego treningu Paweł Wąsek miał niemałą przygodę. Po wyjściu z progu, miał duże problemy w locie i musiał ratować się przed upadkiem. Szczęśliwie udało mu się bezpiecznie wylądować. Nagranie z jego skoku trafiło do internetu z humorystycznym komentarzem "Dance, Dance, Dance" i z dźwiękami znanego hitu "Macarena".

 

Nieudana próba w treningu nie przeszkodziła Wąskowi zakwalifikować się do konkursu Letniego Grand Prix. Oprócz niego, Polskę reprezentować będzie jeszcze sześciu skoczków - Maciej Kot, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Andrzej Stękała i Tomasz Pilch. Początek konkursu o 18:30 w sobotę.

Więcej o: