Letnie Grand Prix 2019, Hinterzarten. Gdzie oglądać występ polskich skoczków? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 27.07

Cykl Letniego Grand Prix w skokach narciarskich zawita w sobotę do Hinterzarten. Konkurs indywidualny skoczków zaplanowano na sobotę, a transmisję zawodów zobaczymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Letnie Grand Prix 2019. Polacy zwyciężyli w konkursie drużynowym w Wiśle. Dawid Kubacki zajął 2. miejsce w rywalizacji indywidualnej

Pierwsze zawody Letniego Grand Prix rozegrano przed tygodniem w Wiśle. W konkursie drużynowym triumfowała reprezentacja Polski, prowadzona przez debiutującego Michala Doleżala. Z kolei w konkursie indywidualnym najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Dawid Kubacki, który zajął się na 2. miejsce. Zawody wygrał Słoweniec Timi Zajc.

Jak wypadli pozostali polscy skoczkowie? Piotr Żyła uplasował się na 5. miejscu, Aleksander Zniszczoł był 12., Maciej Kot 15., a Kamil Stoch 19. Miejsca pod koniec stawki przypadły: Andrzejowi Stękale (21.), Jakubowi Wolnemu (26.) i Klemensowi Murańce (30.). Do drugiej serii nie awansowali: Paweł Wąsek, Tomasz Pilch i Kacper Juroszek.

Michal Doleżal odpuszcza LGP. W Hinterzarten zamelduje się dwóch skoczków z kadry A

Michal Doleżal zdecydował, że na zawody LGP w niemieckim Hinterzarten pojedzie pięciu zawodników Macieja Maciusiaka (K. Murańka, T. Pilch, A. Stękała, P. Wąsek i A. Zniszczoł) oraz dwóch skoczków z kadry A: Stefan Hula i Maciej Kot. Sztabem będzie dowodzić Maciusiak, ale na miejscu będzie obecny także asystent Doleżala Zbigniew Klimowski.

Skoki narciarskie, Letnie Grand Prix w Hinterzarten 2019. Gdzie oglądać konkurs indywidualny? Transmisja TV, stream online, na żywo

W najbliższy weekend w Hinterzarten będą rywalizować zarówno skoczkowie, jak i skoczkinie. W piątek Joanna Szwab i Kinga Rajda przystąpią do kwalifikacji oraz konkursu indywidualnego (początek o godz. 20:30).

Sesję kwalifikacyjną mężczyzn zaplanowano na piątek, na godz. 19:00. W sobotę o 11:55 męska i żeńska kadra połączą siły w mikście, a o 18:30 rozpocznie się konkurs indywidualny skoczków, który będzie można śledzić na antenie TVP Sport (od godz. 18:10) i Eurosportu 2 (18:20). Występ podopiecznych Doleżala obejrzymy też w Internecie - na stronach sport.tvp.pl, pl.eurosportplayer.com, w aplikacjach: TVP Sport i Eurosport Player oraz na platformach: Player.pl, Ipla, NC+GO i Cyfrowy Polsat GO.

Więcej o: