Letnie Grand Prix w Wiśle. Sprawdź, gdzie obejrzeć konkurs indywidualny. Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 21.07

Letnie Grand Prix doskonale rozpoczęło się dla polskich skoczków. W sobotę, na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, reprezentacja Polski zwyciężyła w rywalizacji drużynowej. Dziś podopieczni Martina Doleżala zaprezentują się w konkursie indywidualnym. Transmisję zawodów w Wiśle obejrzymy w otwartym kanale!
Zobacz wideo

W sobotę Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch i Dawid Kubacki wygrała konkurs drużynowy Letniego Grand Prix w Wiśle. Drugie miejsce przypadło Słoweńcom, a trzecie Norwegom. Ozdobą konkursu była fenomenalna próba Kamila Stocha, który w drugiej serii skoczył aż 134,5 metra.

W niedzielę na skoczni im. Adama Małysza zostanie rozegrany konkurs indywidualny, w którym zobaczymy aż 11 polskich skoczków: Dawida Kubackiego (2. miejsce w kwalifikacjach), Jakub Wolny (4.), Aleksander Zniszczoła (6.), Andrzeja Stękałę (12.), Piotra Żyłę (13.), Pawła Wąska (23.), Kacpra Juroszka (24.), Kamila Stocha (28.), Macieja Kota (31.), Klemensa Murańkę (40.) i Tomasza Pilcha (44.). Jedynym Polakiem, który nie przebrnął przez kwalifikacje był Stefan Hula (52. miejsce).

W piątkowej serii kwalifikacyjnej najlepiej poradził sobie Timi Zajc.

W kolejnych odsłonach cyklu LGP skoczkowie będą rywalizować jeszcze na 6 obiektach, które zlokalizowane są w: Hinterzarten, Courchevel, Zakopanem, Hakubie, Hinzenbach i Klingenthal. 

Skoki narciarskie, Letnie Grand Prix w Wiśle 2019. Gdzie oglądać konkurs indywidualny? Transmisja TV, stream online, na żywo

Niedzielny konkurs indywidualny obejrzymy w TVP 1 i TVP Sport. Drugi dzień rywalizacji w ramach LGP w Wiśle będzie można śledzić również w Internecie - na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Transmisja rozpocznie się o godz. 16:55 w TVP Sport i 17:30 w TVP 1.