Letnie Grand Prix w Wiśle. Gdzie oglądać konkurs drużynowy? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 20.07

Sobotni konkurs drużynowy w Wiśle zainauguruje 26. edycję Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Na skoczni zobaczymy dziś 4 Polaków: Piotra Żyłę, Aleksandra Zniszczoła, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Transmisję LGP w Wiśle będzie można śledzić w otwartym kanale!
Zobacz wideo

Tegoroczne Letnie Grand Prix w skokach narciarskich rozpocznie się sobotnim konkursem drużynowym w Wiśle, na skoczni im. Adama Małysza. Dzień później rozegrany zostanie na niej konkurs indywidualny. W kolejnych tygodniach skoczkowie będą rywalizować jeszcze na 6 obiektach, zlokalizowanych w: Hinterzarten, Courchevel, Zakopanem, Hakubie, Hinzenbach i Klingenthal. 

Letnie Grand Prix w Wiśle 2019. Skład reprezentacji Polski na konkurs indywidualny

Trener Michal Doleżal zdecydował, że w konkursie drużynowym wystartują dziś: Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

LGP w Wiśle. Gdzie oglądać konkurs drużynowy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję sobotniego konkursu drużynowego w Wiśle obejrzymy w TVP Sport oraz TVP 1 (II seria). Występ polskich skoczków będzie można obejrzeć też w Internecie - na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Studio rozpocznie się o godz. 20:00, a na skocznię przeniesiemy się o godz. 20:15 (21:20 w TVP 1). 

Więcej o: