Japończycy ogłosili skład na zawody Letniego Grand Prix w Wiśle. Na starcie zabraknie Ryoyu Kobayashiego

Bez zdobywcy kryształowej kuli odbywać się będą pierwsze zawody Letniego Grand Prix 2019. W opublikowanym przez Japoński Związek Narciarski składzie na początek letnich zmagań, nie znajdziemy także nazwiska Noriakiego Kasaiego.

Junshiro Kobayashi, Yukiya Sato, Naoki Nakamura, Keiichi Sato, Yuken Iwasa i Shohei Tochimoto – to nazwiska japońskich zawodników, których zobaczymy w Wiśle i kolejnych zawodach Letniego Grand Prix. W pierwszym etapie zmagań zabraknie zatem Ryoyu Kobayashiego oraz Noriakiego Kasaiego. Obaj będą przygotowywać indywidualnie w kraju. Ta sama szóstka zawodników stanie w szranki podczas pierwszych konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju i kazachskim Szczuczyńsku. Te zaplanowano na początek lipca. Więcej o sportach zimowych przeczytasz na sportsinwinter.pl

Zobacz wideo

Były skoczek narciarski miał być sparaliżowany do końca życia. Wzruszający powrót do zdrowia

Lukas Mueller chodzi samodzielnie! Skoczek, który trzy lata temu upadł na skoczni w Bad Mitterndorf i całe życie miał spędzić na wózku, w środę pochwalił się niesamowitymi postępami w rehabilitacji i powrocie do normalnego życia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA