Skoki narciarskie. Stefana Horngachera nie by這 na dekoracji Piotra 砰造. Adam Ma造sz t逝maczy trenera

Piotr 砰豉 zaj掖 trzecie miejsce w pierwszym konkursie Pucharu 安iata w Planicy. Na dekoracji nie by這 jednak pierwszego trenera Stefana Horngachera, cho zwykle na nie schodzi. - Jest na odprawie. Wszyscy to zauwa篡li. Ja nie wiem co si dzieje, haha. By na odprawie i podawa sk豉d na jutrzejszy konkurs dru篡nowy - 鄉ia si Adam Ma造sz.
Zobacz wideo

Polscy skoczkowie zaliczyli dwusetne podium w historii startów w Pucharze Świata, a jubileuszowe podium przypadło Piotrowi Żyle. Na zeskoku skoczni zabrakło jednak Stefana Horngachera, choć byli na nim wszyscy członkowie polskiego sztabu szkoleniowego.

 - Że też wszyscy to zauważyli.Ja nie wiem co się dzieje, haha. Odpowiedź jest prosta, był na odprawie, na którą zawsze chodzi trener lub asystent. Stefan po prostu zgłaszał skład na jutrzejszy konkurs drużynowy - mówi Adam Małysz.

Nowa rola Kamila Stocha

Polska w sobotę wystartuje w składzie Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła - Kamil pojedzie nieco z tyłu i będzie miał okazję na trochę inną walk niż dotąd. Polak w ostatnich dwóch konkursach drużynowych zmagał się z problemami i jego skoki zabierały Polsce szansę na podium. Tym razem Horngacher zastosował jednak nieco inną taktykę. - Kamil jest trochę pogubiony, ale jutro dostanie tę rolę jechanie nieco bardziej z przodu, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Kuba Wolny w pierwszym skoku skoczył bombowo, ale w drugim chyba przesadził, bo chciał jeszcze raz rekord skoczyć - śmieje się Adam Małysz