MŚ Seefeld 2019. Świetne zachowanie Stefana Huli. Pożyczył buty Czechowi

Stefan Hula popisał się świetnym zachowaniem fair play i pożyczył buty skokowe Viktorowi Polaskowi z Czech. Dzięki pomocy polskiej ekipy 21-letni skoczek mógł wziąć udział w konkursie mikstów na mistrzostwach świata.

Czesi na dziewiątym miejscu zakończyli swoje zmagania w sobotnim konkursie mieszanym na mistrzostwach świata w austriackim Seefeld. Wynik ten nie byłby możliwy, gdyby nie świetne zachowanie reprezentacji Polski i samego Stefana Huli, który pożyczył Viktorowi Polakowi buty. 

Jeszcze w piątek wieczorem Polasek wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać było rozerwane buty skokowe. Czech napisał, że buty pękły mu już w czasie najazdu na próg i tak naprawdę był szczęśliwy, że udało mu się bezpiecznie wylądować.

Okazało się, że Polasek nie miał zapasowej pary, ale z pomocą przyszedł mu Stefan Hula, który zorganizował mu buty i umożliwił start w zawodach. Młody skoczek podziękował Huli w poście na Instagramie. - Wielkie podziękowania dla polskiej drużyny, która umożliwiła mi start w konkursie mieszanym. Stefan Hula - dziękuję. 

 
Więcej o: