Skoki narciarskie. Gwiazda skoków ma problemy ze zdrowiem! Może nie wystartować na MŚ

Severin Freund wrócił niedawno do rywalizacji w Pucharze Świata po ciężkiej kontuzji kolana. Teraz problemy reprezentanta Niemiec wracają. Gwiazda skoków ma znikome szanse na udział w mistrzostwach świata w Seefeld - podają niemieckie media.
Zobacz wideo

Severin Freund po raz kolejny musi mierzyć się z problemami zdrowotnymi. Niemiecki skoczek powrócił do rywalizacji na najwyższym poziomie po kontuzji kolana. Zerwane wtedy więzadła ponownie dały o sobie znać także teraz, podczas sezonu.

Freund powrócił w tym sezonie do startów w Pucharze Świata po długiej przerwie spowodowanej zerwanymi więzadłami krzyżowymi. Jego występy nie były zadowalające, przez co 30-letni skoczek zdecydował się na starty w Pucharze Kontynentalnym.

Niemiec ponownie zniknął, jak się okazało, z powodu kolejnych problemów z kolanem. Według niemieckich mediów, Severin Freund ma znikome szanse na to, żeby pojechać na zbliżające się mistrzostwa świata w Seefeld. Oznaczałoby to, że zdobywca Kryształowej Kuli za sezon 2014/2015 opuściłby już trzecią z rzędu imprezę sezonu – o medale nie mógł walczyć w Lahti oraz Pjongczangu. Więcej o sportach zimowych przeczytacie w portalu sportsinwinter.pl

Więcej o: