Skoki narciarskie. Klasyfikacja generalna Pucharu Świata. Dwóch Polaków na podium

Ryoyu Kobayashi umocnił się na pozycji lidera Pucharu Świata. Na podium znajdują się także dwaj Polacy - Piotr Żyła oraz Kamil Stoch.

Ryoyu Kobayashi wygrał ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Japończyk, jako trzeci w historii skoczek, wygrał wszystkie zawody tego turnieju. To sprawia, że Kobayashi powiększył przewagę nad Piotrem Żyłą w klasyfikacji generalnej PŚ.

• 54. Maciej Kot 7 pkt

W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterch Skoczni triumfował oczywiście Kobayashi, który o 62,1 punktu wyprzedził Markusa Eisnbichlera. Trzecie miejsce zajął Stephan Leyhe. Najwyżej z Polaków uplasował się Kubacki, który zajął czwarte miejsce, a do podium stracił zaledwie 3,3 punktu. Pełną klasyfikację zobaczycie TU.