Kamil Stoch zasugerował, że zbliża się do końca kariery?

- Nie wiem, który jest już mój Sylwester poza domem. Pamiętam takie, w których nie byłem na skoczni - przyznał Kamil Stoch w rozmowie z TVP Sport po poniedziałkowych kwalifikacjach w Garmisch-Partenkirchen.
Zobacz wideo

Stoch po poniedziałkowych kwalifikacjach do drugiego konkursu w Turnieju Czterech Skoczni w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się na temat Sylwestra, którego od kilkunastu lat spędza poza domem. - Nie wiem, który to Sylwester poza domem. Pamiętam takie, w których nie byłem na skoczni, ale to było bardzo dawno temu.

I po chwili dodał, sugerując prawdopodobnie, że powoli zbliża się do końca kariery: Bardziej opłacałoby się liczyć na to, że już niedługo ten dzień będę spędzał w domu.

Lider reprezentacji Polski wypowiedział się również na temat tego, jak wygląda Sylwester skoczków narciarskich, a także oczekiwanie na Nowy Rok i pokaz fajerwerków. - To zależy od samopoczucia, dyspozycji dnia. Ja z kolei staram się usnąć wcześniej, ale nie ma problemu, żeby poczekać do północy, obejrzeć pokaz fajerwerków i położyć się spać - przyznał 31-latek.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: