Jagiellonia Białystok straci swojego najlepszego obrońcę?

Wszystko wskazuje na to, że Ivan Runje opuści Jagiellonię Białystok. Jeden z najlepszych obrońców Lotto Ekstraklasy może odejść do Al-Ittihad.

Ivan Runje, to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy środkowy obrońca Lotto Ekstraklasy. Stoper od dwóch sezonów prezentuje równą i wysoką dyspozycję i być może zaowocuje to transferem do innego klubu. 

Runje trafi do Arabii Saudyjskiej?

Sam zdradził w rozmowie z Weszło.com, że dostał ofertę z Bliskiego Wschodu i prawdopodobnie z niej skorzysta. - Otrzymałem ofertę życia, ofertę, z której trudno nie skorzystać. Mam 28 lat i muszę myśleć o przyszłości - stwierdził Runje. Chodzi o  Al-Ittihad z Arabii Saudyjskiej, którego trenerem jest Slaven Bilić. Trener dzwonił już do obrońcy i przedstawił mu wizję dalszej współpracy 

Runje zagrał w tym sezonie Lotto Ekstraklasy już 13 meczów i strzelił dwie bramki. Dołożył także w sumie sześć spotkań w kwalifikacjach Ligi Europy i Pucharu Polski. 

Ivan Runje skrytykował niedawno Ekstraklasę i został wezwany przez Komisję Ligi

Ivan Runje skrytykował ostatnio sędziów LOTTO Ekstraklasy i zarzucił im, że faworyzują Legię Warszawa.  -Ja mogę powiedzieć, że trochę za dużo tych decyzji na korzyść Legii, nie tylko z nami, pamiętam ten mecz z Lechem, ostatni sezon, ta ręka kiedy była. To są trochę kontrowersyjne akcje i zawsze te pięćdziesiąt na pięćdziesiąt idzie na korzyść Legii - mówił 

Więcej o: