Skoki narciarskie. Bilety na Puchar Świata w Wiśle

Nowy sezon skoków narciarskich zaczyna się już 16 listopada w Wiśle. Co z biletami? Gdzie kupić bilety?

Skoki narciarskie. PŚ w Wiśle

Inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich znowu odbędzie się w Wiśle. 16 listopada kwalifikacje (18:00), dzień później konkurs drużynowy (16:00), a w niedzielę odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny (15:00).

Bilety na Puchar Świata w Wiśle

Bilety na kwalifikacje kosztują 40 złotych. Na konkursy kosztują 140 lub 220 złotych. Są dostępne również w pakietach rodzinnych 2+1 oraz 2+2. Takie bilety w zależności od sektoru kosztują od 350 do 660 złotych. Szczegóły tutaj.

Konkursy w Wiśle

Znamy już limit startowe na pierwszą część nowego sezonu. Polacy będą mogli wystawić w kwalifikacjach po sześciu skoczków - oczywiście oprócz "polskich" konkursów. W Wiśle będzie mogło wystąpić dwunastu Polaków - sześciu z głównej puli i sześciu kolejnych z puli dla gospodarza. Po sześciu skoczków będą mogli wystawiać również Norwedzy i Japończycy. Siedmiu zawodników mają Austriacy, Niemcy i Słoweńcy. To dzięki dobrym występom w Letnim Pucharze Kontynentalnym.

Na zawody przyjedzie para prezydencka

- W sobotę odwiedzi nas para prezydencka. Pojawi się też pewnie minister sportu, więc będziemy kolejny raz lobbować. Wcześniej nie chcieliśmy już robić wielkiego zamieszania, bo tory lodowe kosztowały prawie dwa miliony złotych, a ponad dwa miliony będą kosztować siatki chroniące od wiatru - powiedział Andrzej Wąsowicz, szef komitetu organizacyjnego zawodów.

Skoki narciarskie. Bilety na Puchar Świata w Zakopanem. Kibice wściekli

Więcej o: