Skoki narciarskie. Bilety na Puchar Świata w Zakopanem. Kibice wściekli

Nowy sezon skoków narciarskich zaczyna się już 16 listopada w Wiśle. A konkursy w Zakopanem odbędą się w dniach 18-20 stycznia. Co z biletami? Gdzie kupić bilety?

Skoki narciarskie. PŚ w Zakopanem

18 stycznia o 15:00 rozpoczną się kwalifikacje. W sobotę o 15:00 odbędzie się konkurs drużynowy, a w niedzielę o tej samej porze konkurs indywidualny.

Skoki narciarskie. Bilety na Puchar Świata w Wiśle

Bilety na Puchar Świata w Zakopanem

Wszystkie bilety zostały wyprzedane w dwie godziny podczas trzeciej tury sprzedaży. Rozpoczęła się o 4 rano, o 6 nie było już biletów. Tatrzański Związek Narciarski kolejny raz zgłosił sprawę do prokuratury. Na rynku wtórnym ceny biletów osiągają nawet 5 tys. złotych za dwudniowy pakiet. Pojedyncze wejściówki mogą natomiast kosztować nawet 600 zł.

Ale nie wszystko stracone. Część kibiców może zwrócić bilety, które następnie będzie można kupić na stronie alebilet.pl.

Skoki narciarskie na żywo. Transmisja TV, stream online za darmo. Gdzie oglądać?

Kibice wściekli

Kibice mają duże pretensje do organizatorów Pucharu Świata za brak wyjaśnień dotyczących sprzedaży biletów. Zawieszona została m.in. strona wydarzenia na Facebooku, na której pojawiło się dużo nieprzychylnych komentarzy dotyczących sprzedaży biletów. - Z jednej strony cieszę się, że zainteresowanie skokami jest tak duże, z drugiej strony przez takie zamieszanie cierpi wizerunek zawodów - powiedział Wojciech Gumny z Komitetu Organizacyjnego Pucharu Świata w Zakopanem.

Skoki narciarskie. Kamil Stoch znowu przeskoczy samego siebie?

Więcej o: