Skoki narciarskie na żywo. Transmisja TV, stream online za darmo. Gdzie oglądać?

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpocznie się już 16 listopada w Wiśle. Gdzie oglądać transmisje TV? Gdzie znaleźć stream online za darmo?

Kamil Stoch będzie bronił Kryształowej Kuli wywalczonej w poprzednim sezonie i ma szanse na wygranie trzeciego Turnieju Czterech Skoczni z rzędu.

Znakomitą dyspozycję chcą kontynuować wszyscy podopieczni Stefana Horngachera. Na zimowych igrzyskach olimpijskich 2018 Polacy zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym nieznacznie przegrywając walkę z Niemcami o srebro.

Jubileuszowy Puchar Świata

To będzie jubileuszowy, 40. sezon Pucharu Świata. Walter Hofer po raz ostatni będzie dyrektorem, w marcu przejdzie na emeryturę. W tym sezonie nie zobaczymy również legendy - Fin Janne Ahonen zdecydował się na zakończenie kariery.

W tym sezonie zobaczymy 33 lub 35 konkursów. Nadal nie została podjęta oficjalna decyzja, czy rozegrane zostaną zawody w Vikersund - na tamtejszym mamucie skoczkowie oddają najdalsze loty. Norweska skocznia nie spełniła wymagań Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Najważniejsze mistrzostwa świata

Imprezą docelową w tym sezonie będą mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w austriackim Seefeld. Odbędą się one na przełomie lutego i marca. Polacy będą bronić zdobytego w Lahti tytułu mistrza świata.

Skoki narciarskie. Transmisja TV

Wszystkie konkursy Pucharu Świata będzie można zobaczyć na antenie TVP 1 oraz TVP Sport, tak samo jak i mistrzostwa świata.

Skoki narciarskie. Stream online za darmo

Wszystkie zawody będą dostępne za darmo również w internecie - na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji. Relacje na żywo będą dostępne również na stronie Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.