Piotr Żyła znowu zaskoczył fanów. Skoczek pochwalił się kolejnym... sedesem

Choć w azjatyckich konkursach Pucharu Świata w Sapporo i Pjongczang Piotr Żyła tylko raz znalazł się w pierwszej dziesiątce, jego wyjazd do Japonii i Korei Południowej zapewnił mu nietypowy prezent. Skoczek pochwalił się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Podczas pobytu w Sapporo Żyła wrzucił na swój profil na Facebooku zdjęcie sedesu. - Co najlepiej wspominam z pobytu w Japonii? Kibel, nigdzie indziej takich nie mają - mówił przed wyjazdem na azjatyckie konkursy 30-letni zawodnik z Cieszyna. Post zebrał ponad 70 tysięcy polubień i szybko stał się obiektem żartów internautów.

Teraz Żyła raz jeszcze podniósł temat wyposażenia toalet. Jak się okazuje, skoczek otrzymał prezent w postaci nowego sedesu od firmy Sanpol. - W sumie nic wielkiego w azji nie zwojowalem a puchar wielki jak nigdy i na pewno znajdzie się szczegolnym miejscu i bedzie cieszył nie tylko oczy [pisownia oryginalna - dop. red.] - napisał na Facebooku skoczek, pokazując zdjęcie podarunku.

Żyła zajmuje 11. miejsce w "generalce" Pucharu Świata. W tym sezonie po raz pierwszy w karierze stanął na podium w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni, kończąc rywalizację na 2. lokacie, tuż za Kamilem Stochem.

Zobacz wideo
Więcej o: