Skoki narciarskie. Kamil Stoch wrzucił do sieci wymowne zdjęcie. Co za radość! A kibice wspierają!

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich startuje już 25 listopada w fińskim Kuusamo. Polscy skoczkowie właśnie zaczęli decydujące przygotowanie i oddali pierwsze skoki na śniegu. Kamil Stoch wrzucił z tej okazji do sieci specjalne zdjęcie, które dokładnie pokazuje, jak wielką frajdę daje zawodnikom trening w zimowych warunkach.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do nowego sezonu pod okiem Stefana Horngachera. Austriacki trener szybko wziął się za analizę poprzedniego, nieudanego sezonu. Wyciągnął wnioski i zabrał się do ciężkiej pracy. Korygował z zawodnikami pozycję najazdową i przekonywał, że w nowym sezonie mogą znów rywalizować z najlepszymi.

W zawodników wstąpiła nowa wiara, a Kamil Stoch wrzucił na swój oficjalny profil na Facebooku wymowne zdjęcie z pierwszych treningów na śniegu. Polacy trenują w norweskim Lillehammer na skoczni normalnej (HS 100 m) i widać, że powrót do skoków w zimowych warunkach sprawia im wielką frajdę.

A polscy kibice znów zaczęli wierzyć w dobre wyniki.

- Powodzenia Kamilu, Tobie i całej reprezentacji, pokażcie na co was stać, bo wszyscy wiemy, że stać na wiele - piszą polscy kibice pod zdjęciem Kamila Stocha. Głosów wsparcia jest zdecydowanie więcej. - Takiego Kamila z uśmiechem aż chce się oglądać! Powodzenia - napisał jeden z kibiców.

Zobacz wideo

Czterokrotna mistrzyni olimpijska kończy karierę! Oj, będziemy tęsknić [ZDJĘCIA]

Więcej o: