Turniej Czterech Skoczni. Stoch nie wytrzymał presji, triumf Koflera

Relacja
Komentarze
Komentarze (115)
Turniej Czterech Skoczni. Stoch nie wytrzymał presji, triumf Koflera
Zaloguj się
 • donbalon

  Oceniono 4 razy 4

  Chyba nie oglądaliśmy tego samego konkursu, skoro mówicie, że jadła go presja. Wystarczy spojrzeć ile punktów dostawali jego konkurenci, a ile on - wszystkim odejmowano za wiatr, jemu dodano ponad siedem. W takich warunkach nie miał szans na lepszy skok.

 • zebrzec

  Oceniono 3 razy 3

  do zniszczola nic nie mam, kot sie uczy, ale HULA??? to obok bachledy chyab najwekszy nieudzacznik!!!!

 • maci.mac

  Oceniono 3 razy 3

  Pompujemy balon, szybko pompujemy!!!
  Drugi Małysz, hurraaa, niech nam żyje maryja dziewica

 • plastelina2005

  Oceniono 2 razy 2

  SKANDAL.
  Austriacy są najlepsi na świecie w skokach. Więc po jaką cholerę ich konkurentów eliminować puszczając w gorszych warunkach atmosferycznych?

 • norbikowalski

  Oceniono 2 razy 2

  @rafikman
  a nieprawda w Zakopanem po pierwszej serii był 1.i jakos wygrał,więc psychika nie ma tu do rzeczy a spadł,bo przy takim wietrze to sie wcale nie dziwie

 • Gość: Fan

  Oceniono 2 razy 2

  Kamila presja zjadła na pewno,ale gdyby go puścili w warunkach porównywalnych do Koflera czy Schiliriego to w 95 % był by na podium.Już nie wspomne o Daikim Ito,który miał bodajże 15 punktów dodanych za wiatr. Troszke nie fair,ale nic się nie poradzi. Życze Kamilowi wszystkiego dobrego bo chłopak ma talent tylko żeby ustabilizował formę i skakał równo,nawet w ciężkich warunkach !

 • norbikowalski

  Oceniono 2 razy 2

  Ale z was eksperci no po prostu wymiękam.....Jak można rzucać takie bezpodstawne opinie?Naprawdę nie potraficie nic,poza obrażaniem innych? Może i Stoch przegrał to w głowie ale jednak walka z naturą to nie jest taka błahostka jak wam sie wydaje moi drodzy..Już nie mówie tu o Stochu,który miał ok 7 pkt za wiatr,ale co dopiero miał japończyk Ito? +15 pkt , chyba ktos na glowe upadl,żeby go puszczac w takich warunkach .A co jakby sobie zrobił krzywde? Jak dla was to takie proste to zapraszam na skocznie,mądrale.

 • kinio101

  Oceniono 2 razy 2

  Miejsce w I dziesiątce to przecież duzy sukces.

 • antybronek

  Oceniono 1 raz 1

  Powinni byli dać Schlierenzauer-owi wygrać już te dwie pozostałe serie i podzielić sie milionem franków........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX