ME siatkarzy. Dlaczego meczu Polaków nie ma w Polsacie?

Mecz barażowy o ćwierćfinał ME siatkarzy Polska-Czechy w wyniku zmiany godziny spotkania przez organizatorów nie jest pokazywany w kanale głównym Polsatu. ?Decyzja podjęta przez organizatorów niespodziewanie i w ostatniej chwili, nie pozwala nam zmianę dzisiejszej ramówki anteny głównej? - brzmi oficjalne oświadczenie władz stacji telewizyjnej

Relacja z meczu Polska - Czechy Zczuba i na żywo ?

Wszystkie grupowe spotkania Polaków Polsat, który od lat promuje siatkówkę w swoich kanałach pokazywał w otwartej stacji, barażu o ćwierćfinał nie transmituje. Informacja o przełożeniu meczu pojawiła się we wtorek o godzinie 15:00.

"Najbliższy mecz polskiej reprezentacji z Czechami zaplanowany wstępnie na dziś na godzinę 15.00, którego termin w póżnych godzinach popołudniowych w dniu wczorajszym został zmieniony przez organizatorów na godzinę 18.00, Telewizja Polsat będzie transmitowała na swoim głównym kanale sportowym" - poinformował przed godziną 11 we środę dziennikarzy Polsat.

"Informacje o kolejnych transmisjach będą przekazywane na bieżąco, po ostatecznym ustaleniu harmonogramu przez organizatorów mistrzostw" - dodała stacja.

Zamiast meczu widzowie Polsatu obejrzeć mogli 1341. odcinek serialu Pierwsza Miłość.

Ile od megagwiazdy dzieli Bartosza Kurka ?

Więcej o: