Siatkówka. Mistrzostwa Europy juniorów

W Bobrujsku na Białorusi trwają Mistrzostwa Europy juniorów, gdzie nasi młodsi siatkarze walczą o medale. Na boisku wśród gwiazd młodego pokolenia zobaczyć można również twarze znane z minionego sezonu PlusLigi. W reprezentacji Polski juniorów grają m.in. Miłosz Hebda, udanie zastępujący w Skrze Bełchatów kontuzjowanego Mariusza Wlazłego oraz Mateusz Mika, który miniony sezon ligowy spędził w Resovi Rzeszów.

Kilku innych zawodników z juniorskiej kadry trenera Grzegorza Rysia miało szansę sprawdzenie się w tym roku kadrze B seniorów. Jak widać to z pewnością pełnoprawni polscy reprezentanci, którym warto kibicować, bo już wkrótce część z nich znajdzie się w składzie seniorskiej reprezentacji Polski.

Rok temu, jeszcze jako kadeci, podopieczni trenera Rysia zajęli czwarte miejsce na mistrzostwach starego kontynentu, które rozgrywane były w Rotterdamie. W tym roku marzą o medalu. Czy uda im się zrealizować postawione cele, okaże się w najbliższym tygodniu.

Niezwykle emocjonujące zmagania juniorów z Burbujska na Białorusi relacjonuje na żywo serwis Reprezentacja.net tutaj > znaleźć można wywiady, statystyki, ekskluzywne materiały wideo, a także bardzo atrakcyjne zdjęcia.

Tymczasem już w środę juniorki wylatują na mistrzostwa Europy juniorek do Serbii. Od piątku, 3 września, będziemy mogli też wspierać podopieczne Zbigniewa Krzyżanowskiego, które również mają ambicje, aby udowodnić swoja wartość. Podobnie jak na Białoruś z juniorami, do Serbii z polskimi juniorkami również poleci reporterka serwisu Reprezentacja.net. Wszystkie informacje na temat mistrzostw Europy juniorek można znaleźć tutaj?