Siatkówka. Startuje Memoriał Huberta Wagnera

20 sierpnia startuje 10. memoriał Huberta Wagnera. W turnieju w Bydgoszczy wystąpi trójka medalistów mistrzostw świata z 2006 roku: Polska, Brazylia i Bułgaria. Stawkę uzupełnią Czesi, pierwszy przeciwnik siatkarzy Daniela Castellaniego. To najsilniejsza obsada w historii turnieju. Patronat nad memoriałem objęło Sport.pl

Polacy podchodzą do turnieju zmotywowani pokonaniem wielkiej Brazylii , z którą na otwarcie nowo powstałej hali Ergo Arena stoczyli zażarty pięciosetowy pojedynek. Podopieczni Rezende będą mieli okazję do rewanżu na Polakach już w niedzielę o 14.45. Będzie to 2 z 5 zaplanowanych sparingów z reprezentacją Canarinhos przed mistrzostwami świata we Włoszech.

Siatkarze Castellaniego rozpoczną turniej od pojedynku z Czechami, by w sobotę zmierzyć się z silną Bułgarią, która do Polski przyjechała w pełnym składzie z Mateyem Kaziyskim na czele.

Zawody w hali Łuczniczka w Bydgoszczy będą m.in. dla polskich siatkarzy, mistrzów Europy, jednym z ostatnich sprawdzianów przed mistrzostwami świata, które na przełomie września i października rozegrane zostaną we Włoszech.

Program turnieju:

Piątek 20.08.10

Brazylia - Czechy, godz. 17:30

Polska - Bułgaria, godz. 20:15

Sobota 21.08.10

Polska - Czechy, godz. 14:45

Bułgaria - Brazylia, godz. 16:45

Niedziela 22.08.10

Czechy - Bułgaria, godz. 12:30

Polska - Brazylia, godz. 14:45

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w hali Łuczniczka w Bydgoszczy.

Więcej informacji o Memoriale Wagnera  ?

Więcej o: