Siatkówka. Joanna Kaczor zapowiada: Mecze będą coraz ciekawsze

Jeszcze nie opadły emocje związane z inauguracją rozgrywek World Grand Prix w wykonaniu polskich siatkarek, a już przed nami kolejny turniej tego prestiżowego cyklu. - Chciałybyśmy wziąć ze sobą do Japonii polską publiczność - uśmiechała się przed odlotem Joanna Kaczor.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

Joanna Kaczor uważa, że w Gdyni najtrudniejszy był mecz z Niemkami - Było bardzo nerwowo, ta gra na początku zupełnie nam się nie kleiła. Brakowało obrony, ale z meczu na mecz te elementy blok - obrona już lepiej wyglądały - mówi polska atakująca.

Po wielkich emocjach i sukcesie w Gdyni Polki przeniosły się do Japonii. W Okayamie zmierzą się z ekipami Tajwanu, Japonii i ponownie Niemiec. Ostatnie starcia z naszymi zachodnimi sąsiadami kończyły się dla nas pomyślnie, więc można po cichu liczyć na nieco spokojniejszy mecz niż ten ostatni w Gdyni. Joanna Kaczor rozwiewa jednak te nadzieje: - Myślę, że nie będzie spokojniej, bo tym razem i Niemki i trener Guidetti zapowiadają rewanż.

Zresztą to nie jedyne emocje, jakie obiecuje nam Asia Kaczor. - Myślę, że w ogóle mecze w tym turnieju będą ciekawsze. Żadnego przeciwnika nie możemy lekceważyć . Kto będzie najtrudniejszym rywalem w Japonii i czego najbardziej będzie tam brakować polskim siatkarkom? Odpowiedzi w materiale video na stronie Reprezentacja.net.

Matlak: Cieszę się ze zwycięstw, ale nie kozakuję  ?

Więcej o: