Glinka zagra w Vakifbanku. Czy zagra w reprezentacji?

Małgorzata Glinka podpisała roczny kontrakt z Vakifbankiem Istambuł. Czy powracająca na boisko gwiazda polskiej siatkówki wystąpi w kadrze Jerzego Matlaka? Teraz mam inną "reprezentację" w domu - mówi Glinka.

Po przerwie związanej z urlopem macierzyńskim Małgorzata Glinka wraca na ligowe parkiety. Polska przyjmująca przeprowadza się do Turcji. - Podpisałam roczny kontrakt z Vakifbank Istambuł. Jestem zadowolona, ponieważ warunki, które mi zaproponowano, są satysfakcjonujące. Zawsze chciałam pojechać do Turcji, ponieważ tamtejsza liga jest aktualnie bardzo silna, moim zdaniem jedna z najlepszych na świecie. Przede wszystkim będę mogła współpracować z trenerem Giovannim Guidettim, który mnie zna od najmłodszych lat. Będziemy wspólnie pracować, bym mogła jeszcze zaprezentować siatkówkę na najwyższym poziomie - mówi popularna "Maggie".

Siatkarka rozwiewa wszelkie nadzieje kibiców na jej powrót do reprezentacji. - Nie dawałam nikomu żadnej nadziei. Chciałabym jeszcze dwa, trzy lata pograć w klubie i zakończyć karierę. 14 lat w reprezentacji to dla mnie wystarczająco. Teraz mam inną "reprezentację" w domu - mówi Glinka.

Więcej w serwisie Reprezentacja.net

Więcej o: