Polska - Japonia. Liga Narodów. Siatkarki wracają do gry. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja TV]

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet rozpocznie we wtorek 14 czerwca rywalizację w drugim turnieju podczas tegorocznej Ligi Narodów. W pierwszym meczu biało-czerwone zmierzą się z Japonkami. Początek meczu o 13:00. Podpowiadamy gdzie oglądać spotkanie. Transmisja TV, stream online.

Tegoroczna Liga Narodów rozpoczęła się dla Polek od turnieju w Stanach Zjednoczonych. Po trzech zwycięstwach podopieczne Stefano Lavariniego udały się na Filipiny, gdzie od wtorku będą rywalizować w kolejnej części turnieju.

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

Liga Narodów. Polskie siatkarki rozpoczynają drugi turniej

Podczas zmagań na Filipinach oprócz reprezentacji Polski udział biorą jeszcze zespoły z Japonii, Tajlandii, Belgii oraz Stanów Zjednoczonych. Na początek Polki zmierzą się z Japonkami, które obecnie są na czele tabeli Ligi Narodów z dorobkiem jedenastu punktów. Warto dodać, że na ten moment Japonia to jedyna niepokonana drużyna w stawce. Ostatni mecz na Filipinach Polki rozegrają w sobotę 18 czerwca.

Terminarz Polek podczas turnieju na Filipinach (godziny według czasu polskiego):

  • 14 czerwca: Japonia – Polska (13:00)
  • 16 czerwca: Polska – Tajlandia (5:00)
  • 17 czerwca: Polska – USA (5:00)
  • 18 czerwca: Belgia – Polska (9:00)

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Reprezentantki Polski udanie rozpoczęły rywalizację w tegorocznej Lidze Narodów. W pierwszym tygodniu zmagań biało-czerwone wygrały trzy z czterech spotkań. Polki okazały się lepsze od Niemek, Kanadyjek i Koreanek. Uległy tylko reprezentacji Brazylii. W tabeli podopieczne Stefano Lavariniego zajmują obecnie ósme miejsce z ośmioma punktami na koncie.

Polska - Japonia. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Na inaugurację drugiego turnieju Polki zmierzą się z reprezentacją Japonii. Spotkanie zaplanowano na wtorek 14 czerwca. Początek o godzinie 13:00. Transmisję na żywo przeprowadzą kanały Polsat Sport oraz TVP Sport. Mecz będzie można także oglądać w internecie. Stream online udostępnią strona sport.tvp.pl, a także platforma Polsat Box Go.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.