Polska - Portoryko. Siatkarki rozpoczynają walkę o igrzyska w Tokio. Transmisja meczu w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 02.08

W piątek polskie siatkarki rozpoczną bój o udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio. W pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego, rozgrywanego we Wrocławiu, podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z reprezentacją Portoryko, a to spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

O udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio polskie siatkarki powalczą we Wrocławiu z reprezentantkami: Portoryko, Tajlandii i Serbii (aktualne mistrzynie świata i Europy). Awans na przyszłoroczną imprezę wywalczy jedynie najlepsza drużyna. W piątek, 2 sierpnia, podopieczne Jacka Nawrockiego zainaugurują turniej kwalifikacyjny spotkaniem z Portorykankami. W sobotę Polki zagrają z Tajkami, a w niedzielę z Serbkami. 

Portoryko to aktualnie 13. drużyna rankingu FIVB (Polska jest 26.), a po raz ostatni udało nam się wygrać z reprezentantkami tego kraju w 2015 r. Warto jednak przypomnieć, że w tym roku polskie siatkarki prezentują niezłą formę, czego najlepszym dowodem jest udział naszej kadry w niedawnych finałach Siatkarskiej Ligi Narodów.

Skład reprezentacji Polski na turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio (Wrocław, 2-4 sierpnia)

Środkowe: Klaudia Alagierska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Agnieszka Kąkolewska, Kamila Witkowska

Przyjmujące: Martyna Grajber, Natalia Mędrzyk

Rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz, Joanna Wołosz 

Atakujące: Martyna Łukasik, Malwina Smarzek-Godek, Magdalena Stysiak, Katarzyna Zaroślińska-Król

Libero: Maria Stenzel, Paulina Maj-Erwardt

Polska - Portoryko. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO w Tokio? Transmisja TV, stream online, na żywo

Siatkarski pojedynek między reprezentacjami Polski i Portoryko obejrzymy na antenach: TVP Sport, TVP 2 i Polsatu Sport. W internecie pierwszy mecz turnieju kwalifikacyjnego do IO będzie można śledzić na stronie: sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Studio rozpocznie się o godz. 19:30 w Polsacie Sport i TVP Sport (20:10 w TVP 2), natomiast początek spotkania zaplanowano na godz. 20:30. Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.